obecnie
3° C
jutro
10° C

Hej rowerzyści, gdzie naprawiacie serwisujecie swoje rowery?

Mieszkaniec 11 sierpnia 2016 09:39 13 odpowiedzi 7021 wyświetleń

Napisz odpowiedź
18-08-2016, 10:38
Jula napisał:
Tip-Top chyba coś takiego, w budynku ZBR obok biedry, polecam :)

Ktoś tu się zagalopował. Gdzie Biedronka, a gdzie budynek ZBRu. Jak już coś to okolice Restauracji A&J. Nigdy nie mialam z nim zadnych problemów. Za to z przereklamowanym Rojaxem, owszem.
Cytuj post
18-08-2016, 11:47
rolo napisał:
Ja ci szybko znajdę usterkę w rowerze, tylko że diagnoza kosztuje :). Dobry serwisant się ceni jak i lekarz ... i są jeszcze do niego kolejki :). Części rowerowe nie są tanie i czasem może okazać się naprawa roweru przekracza jego wartość . To tak w skrócie ...

Na serwisowaniu i mechanikowaniu się nie dorobisz, na rynku przesiąkniętym wszelkiej maści spec-serwisantami, to raczej twoje szanse są znikome. Widze że chęci i zapał masz, wypada mi tylko życzyć wielu sukcesów. Tak z czystej ciekawości zapytam, a masz jakiś cennik swoich świadczonych uslug?
Cytuj post
18-08-2016, 14:15
Na serwisie idzie się dorobić, tylko nie na rowerkach z Makrokeszu za 500zł. W Stalowej nie ma dobrego serwisu - większość nie robi serwisu amortyzatorów, boją się tego jak diabeł święconej wody. Osobiście nie zabiegam o reklamę bo i tak na razie nie mogę się wyrobić czasem z naprawami rowerów znajomych. A cennik - ustawianie przerzutek (obu) od ręki to 30 zł, plus ewentualnie wymiana linek i pancerzy to 50 zł. Cennik nie jest sztywny - bo jak coś da się zrobić szybko i łatwo to i cena mniejsza - a jak trzeba kombinować bo śruby nie chcą się odkręcić to już niestety cena rośnie. Pozdro
Cytuj post

Szybka odpowiedź