obecnie
21° C
jutro
20° C

Hejter Owsiak - musi przeprosić!!!

Szpryngwald 14 czerwca 2019 21:13 7 odpowiedzi 428 wyświetleń

Napisz odpowiedź
14-06-2019, 21:13
Twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Jerzy Owsiak „poprzez pomówienia i zniewagi” naruszył dobra osobiste blogera Piotra Wielguckiego, znanego jako Matka Kurka – orzekł Sąd Apelacyjny w Warszawie. Wyrok jest prawomocny.
Jerzy Owsiak w ciągu 7 dni powinien opublikować w mediach komunikat o treści:

„Przepraszam Pana Piotra Wielguckiego, posługującego się pseudonimem Matka Kurka, za nieprawdziwe sformułowania dotyczące ukrywania przez niego dochodów, a także nieuzasadnione oceny określające go człowiekiem z marginesu społecznego, naruszające jego dobra osobiste w postaci czci i dobrego imienia w filmie opublikowanym w dniu 14 października 2014 r. na stronie www.kreciola.tv. Jerzy Owsiak.”

Przed niemal pięciu laty Owsiak na portalu krecioła.tv zamieścił nagranie, w którym pomówił Wielguckiego o ukrywanie dochodów i nazwał go „marginesem społecznym”. Sąd Apelacyjny w Warszawie uznał pretensje powoda i orzekł, że Owsiak naruszył jego dobra osobiste.

Źródło: tvp.info
Cytuj post
15-06-2019, 10:35
Jerzy Owsiak, dostanie duże wsparcie od partii Nowoczesna, tam są sami "specjaliści" od finansów.
Cytuj post
15-06-2019, 12:06
W tej waszej Stalowej Woli, Owsiak wam się jeszcze nie przejadł. Przecież to jest tasiemiec i musi coś jebnąć żeby zaistnieć. I cały czas się krąży w koło waszej kasy, i to są piękne i dojne czasy dla tego [moderowano].
Cytuj post
19-06-2019, 19:48
A o Rafale Gawle, Liderrze Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, nikt nie pisze, a może uniknąć kary, nałożonej na niego prawomocnie przez sąd w związku z oszustwami i malwersacjami finansowymi.
Cytuj post
19-06-2019, 22:33
Jurek Owsiak, już swoje zrobił! Usuńta go jak nichcianą ciążę! Zadowolony bo miliony zarobił na baranach!
Cytuj post
26-06-2019, 00:06
Wspaniałą inicjatywą jest Charytatywny Piknik Kapucyński organizują go ludzie, i idzie to od razu na nasze potrzeby, a nie do syna milicjanta.
Cytuj post
27-06-2019, 00:27
Jego czas pomału mija, szuka dla siebie poklasku i nowych możliwości wyszarpania dla siebie pieniędzy. I co on ma do zaoferowania? Zwykły skandalista i psychol!
Cytuj post
30-06-2019, 22:13
Na złość szowinistom i szowinistkom Jerzego Owsiaka, daję na tacę. Miło popatrzeć jak kościelny wyciąga do mnie koszyczek. A ja się uśmiecham. A lewackim ścierwom, nic do tego. A ja ze swoją kasą mogę robić co zechcę. I cicho mi tu siedzieć i trochę tolerancji, bo wy tacy tolerancyjni już od rewolucji bolszewickiej jesteście. Nie zapominajcie ścierwa, że jak trwoga to do Boga!!!.
Cytuj post

Szybka odpowiedź