obecnie
5° C
jutro
9° C

UBywatele Stalowowolskie Wystąp!

Jak to jest? 18 czerwca 2019 23:10 17 odpowiedzi 4852 wyświetleń

Napisz odpowiedź
30-06-2019, 23:49
Polska scena kabaretowo opozycyjna, traci ważnego gracza! Pana Rysia Petru najzdolniejszego i najwybitniejszego ucznia naszego guru ekonomi Pana Leszeka Balcerowicza. Polityka bez Pana Ryśka, to tak jak Wigilia bez śledzia!
Cytuj post
10-07-2019, 03:07
Po czym poznać czerwome lewackie ścierwo - komunistę? Jest wściekłe, i udaje że liczy każdy wydany grosz z podatków. Dalej tak trzymać, i jechać ze ścierwami!!!, Tyle wam pozostało, liczyć każdy wydany grosz przez Lucjusza Cezara, bo do koryta to wy już nie wrócicie!!!
Cytuj post
17-07-2019, 11:51
To może jeszcze PIS zamordował Pawla Adamowicza - już i taką bzdurę sugerowała UBecka Opozycja - doprawdy jaki jeszcze idiotyzm nas czeka ze strony Totalnej UBeckiej Opozycji przed wyborami pazdziernikowymi!!!
Cytuj post
17-07-2019, 12:48
IV Rzesza. Premiuje stanowiskami tylko folksdojczów i UBeckich ex towarzyszy. Ich folwark, ich małpy. Tylu tu mądrych stalowowolskich totalnych opozycjonistów. A wygrać wyborów nie potrafią!!!
Cytuj post
13-09-2019, 15:11
Opozycji nic się w mieście nie podoba. Nic.
Cytuj post
14-09-2019, 08:15
Mieszkaniec napisał:
Opozycji nic się w mieście nie podoba. Nic.


Jeśli w Stalowej Woli będzie rządzić ta pseudo opozycja to zapomnijcie o koncertach.
Z rozrywek planowane są:
* Marsze LGBT.
* Kartoniady pod sądem.
* Rozdawanie konstytucji.
* Malowanie chodników hasłami.
* Łażenie buciorami po pomnikach.
Cytuj post
14-09-2019, 09:11
Ci Wszyscy Judasze ze Stalowowolskiej Opzycji Odpowiedzią za Swoje Grzechy. Sprawiedliwości Stanie się Zadość.
Cytuj post
28-09-2019, 08:46
Nie głosuję na PO, a tym bardziej na Renatę Butryn. Obowiązuje mnie klauzula sumienia! PO to łobuzy za których trudno się żyło mi i znajomym. Teraz jest mi o niebo lepiej. W podzięce byłem, i pójdę jeszcze raz na pielgrzymkę do Częstochowy.
Cytuj post

Szybka odpowiedź