obecnie
5° C
jutro
10° C

Jaki? Majonez, Keczup, Musztardę - polecacie!!!

Reiker 12 lutego 2017 23:10 6 odpowiedzi 5132 wyświetleń

Napisz odpowiedź
12-02-2017, 23:10
Bardzo proszę Was o wszelkie opinie i uwagi na temat: majonezów, musztard i keczupów. Jakieś fajne przepisy mile widziane :)
Cytuj post
13-02-2017, 00:00
Skutecznie zniechęcił i obrzydził mi kultowy Majonez Kielecki. Pewien kretyn,debil i burak Tomasz Waw****ko chowający się za nick'iem Nacht. Większość forumowiczów, chyba się domyśla, dlaczego? Lubię i polecam sos czosnkowy do pizzy. Do parówek i hot dogów, ketchup, musztardę bez majonezu.
Cytuj post
13-02-2017, 08:49
Parówki, smażona mortadela z musztardą, keczupem czy może czymś innym?
Cytuj post
13-02-2017, 09:01
Reiker.eu napisał:
Parówki, smażona mortadela z musztardą, keczupem czy może czymś innym?
Do parówek, Develey Musztardę Kremską, polecam a frytki z ketchupem i kotletem schabowym, zapiekanka z majonezem Hellmann's. Mortadeli raczej nie polecam.
Cytuj post
14-02-2017, 00:13
Chleb ze smalcem ,cebulką i ogórkiem małosolnym lub kwaszonym. Jajka na twardo z majonezem ,najlepiej kieleckim. Pieczona golonka ,mniam ,mniam.
Cytuj post
23-02-2017, 20:38
Reiker napisał:
Bardzo proszę Was o wszelkie opinie i uwagi na temat: majonezów, musztard i keczupów. Jakieś fajne przepisy mile widziane :)
Polecam musztardę: Sarepska z Parczewa. Przyznam szczerze, że jestem wielką fanką ich musztardy, z czystym sercem polecam.
Cytuj post
27-04-2020, 12:13
Ja polecam majonez kielecki, ale dużo osob nie lubi jego ze wzgledu na ocet, ale jest w rankingu najzdrowszych majonezów, On ma najprostszy skład, zawiera jedynie olej rzepakowy, musztardę, wodę i żółtka jaj kurzych
Cytuj post

Szybka odpowiedź