obecnie
21° C
jutro
21° C

Praca jako opiekunka w Niemczech?

Marysia 6 maja 2017 14:34 5 odpowiedzi 7976 wyświetleń

Napisz odpowiedź
06-05-2017, 14:34
Dostałam propozycje wyjazdu do Niemiec jako opiekunka od https://www.opiekunki.aterima.pl/ i własnie zastanawiam się czy się zgodzić. To był by mój pierwszy wyjazd, pieniądze na prawdę fajne ale czytałam że praca nie łatwa. Ktoś może coś doradzić?
Cytuj post
04-06-2017, 22:58
Ciekawa oferta. Ktos cos?
Cytuj post
19-07-2017, 10:14
Ja na pewno do Niemiec do pracy bym nie wyjechała. Moja znajoma kiedyś za pośrednictwem agencji pojechała tam opiekować się jakąś starszą wdową. Na miejscu okazało się że to jakaś zagorzała zwolenniczka Hitlera która w swoim domu urządziła istne muzeum ku jego czci a jak się dowiedziała, że Madzia jest Polką, to ją na kilka dni zamknęła w ciemnej piwnicy bez okien. Z opresji uratowali ją inni pracownicy agencji którzy przyjechali na wizytę kontrolną.
Cytuj post
06-11-2017, 10:29
Ja sporo dobrego słyszałam na temat agencji Dolce Vita. Sama planuję rozpocząć współpracę z nimi. Pensje wypłacane na czas, stałe i sprawdzone zlecenia. Pieniążki ok, słyszałam, że są też jakieś dodatkowe premie. Dla mnie ogromnym plusem jest fakt, że ma się stały kontakt z opiekunem tu na miejscu w Polsce a to bardzo ważne bo wiadomo, że różne sytuacje się zdarzają.
Cytuj post
22-11-2017, 11:35
moja siostra znalazła pracę przez tą agencję i bardzo ją sobie chwaliła
Cytuj post
02-12-2017, 12:05
Helit napisał:
moja siostra znalazła pracę przez tą agencję i bardzo ją sobie chwaliła

i nie wywiezli jej nigdzie?
Cytuj post

Szybka odpowiedź