obecnie
2° C
jutro
10° C

Inwestorzy.

Ciekawy! 25 kwietnia 2018 22:18 1 odpowiedzi 7156 wyświetleń

Napisz odpowiedź
25-04-2018, 22:18
Jakbyście się trochę zainteresowali tematem to wiedzielibyście, że w Stalowej Woli zasób terenów pod inwestorów już prawie się wyczerpał. Ci inwestorzy, których tak oczekujecie, nie mieliby nawet gdzie się budować. Z jednej strony jesteśmy otoczeni państwowymi lasami, w które ingerować nie można, a z drugiej Sanem, którego nie przeskoczymy. A co do samych inwestorów nie macie racji, bo jakbyście pojechali na dawną Hutę to zauważylibyście, że po zeszłorocznym otwarciu bram nowe obiekty wznoszą się na tym terenie prawie w każdym możliwym miejscu. Chcielibyście czasami niemożliwego. Szlęzak rozwinął Stalową Wolę gospodarczo i naukowo, ale zaniedbał miasto samo w sobie. Teraz Nadbereżny robi porządek z miastem ze strony wizualnej i kulturowej, czego przez 12 lat rządów Szlęzaka zabrakło.
Cytuj post
19-11-2022, 12:53
Niestety nad tymi sprawami ja jeszcze za bardzo się zastanawiałem ale chce dodać, że dobrze jest wiedzieć czy na pewno właściwym jest inwestowanie w dział IT. Zresztą udało mi się nawet natrafić na fajny wpis https://www.laboratoriuminwestycji.com/dlaczego-warto-inwestowac-w-projekty-it/ gdzie jak dla mnie bardzo dobrze o tym napisano.
Cytuj post

Szybka odpowiedź