obecnie
26° C
jutro
27° C

Cyrk bez zwierząt?

Ola 19. 18 czerwca 2018 15:36 10 odpowiedzi 1280 wyświetleń

Napisz odpowiedź
18-06-2018, 15:36
A co to za Cyrk bez zwierząt? Ja z dziecmi wybieram sie do Cyrku. Już nie możeny się doczekać. Pozdrawam, protestujących oszołomów!
Cytuj post
18-06-2018, 15:46
A dlaczego nie protestują jak mnie zmuszają do nauki i zabierają mi kieszonkowe jak ja nie mogę się nauczyć sztuczek np. policz pole graniastosłupa prawidłowego czworokątnego co wpadł pod walec drogowy , a moich starszych do roboty , bo to przecież przeca jest nienaturalna dla naszego środowiska - a po proteście tych oszołomów życzę im smacznego , jak będą wcinać tłuste kiełbasy i inne mięsne frykasy.
Cytuj post
18-06-2018, 21:33
Już im się w mózgach poprzewracało tym młodym. Tak to jest, biorą pincet, nie pracują, nudzą się, to idą sobie podemonstrować i jeszcze dzieci w to wciągają. A opozycja w osobach Renata Butryn, Joanna Grobel - Proszowska, Małgorzata Czwarno - Sieroń, Dariusz Przytuła, Mirosław Stendiuch, Jerzy Florek, Jerzy Augustyn, Jerzy Bednarowicz i spółka też manifestowali, bo w grupie siła.
Cytuj post
19-06-2018, 09:04
Szkoda, że cała ta zbieranina pod Cyrkiem nie zajmie się poważniejszymi sprawami. Prawie co dziennie z rąk Izraelskich żołnierzy ginie palestyńskie dziecko. Szkoda, że nie stoją wielcy obrońcy praw zwierząt pod ambasadą Izraela z transparentami by powstrzymać rozlew krwi w tym rejonie świata. Obrońcom praw zwierząt to zwisa że gatunek ludzki sam się wybija na wojnach.
Cytuj post
19-06-2018, 09:25
Wielkie brawa dla protestujących! Należą im się wielkie podziękowania za to, że stoją po stronie tych, którzy sami nie mogą się obronić. To wstyd, że w XXI wieku wielu ludzi nie ma zupełnie świadomości jaką gehennę przechodzą zwierzęta w Cyrkach. Trzeba mieć nadzieję, że dzięki takim protestom coraz więcej ludzi zwróci uwagę na to, że Cyrk ze zwierzętami to zbędna rozrywka. Trzeba wierzyć, że rodzice uświadomią sobie, że pokazywanie swoim pociechom zniewolonych zwierząt to nic dobrego i nie niesie za sobą żadnych walorów edukacyjnych.
Cytuj post
19-06-2018, 09:51
No jest w końcu protest o coś, a nie jak ta stalowowolska opozycja totalna tylko lans i protesty o nic. Jak nie gąsienice, kartony to znicze przed Sądem, lub zasłanianie ust w 8 osób, czy protest z kanistrem dzień po tym jak było wiadomo, że podwyżki paliw nie będzie, sadzenie drzewka w 3 osoby.
Cytuj post
19-06-2018, 10:39
Czy obrońców praw zwierząt to obchodzi, co się z nimi dzieje? Ich gówno obchodzi los zwierząt, a ten cały protest to przecież oni to robią pod publiczkę, A każdy głupek wie o tym że pikieta w sprawie obrony zwierząt nie jest wymagająca. Lewactwu szkoda zwierząt ale już niepełnosprawnych, abortowanych dzieci nie szkoda. Ot lewacka obłuda i hipokryzja. Ci cali obrońcy to debile bo sobie zwierze w Cyrku poskacze, brawa mu pobiją, jeść dostanie, wymyją go i leży, jeszcze za nim protestują, dlaczego że go gimnastykują?. Człowiek 8h w pracy tańczy jak mu każą, płacą ile chcą w domu jojczą co tak mało przyniosłeś, i jakoś nikt nie protestuje, komu lepiej w życiu?.
Cytuj post
19-06-2018, 10:55
A mnie zastanawia ,dlaczego? Niektóre osoby na tej pikiecie wyglądały jakby dopiero co z tego Cyrku uciekły. Protestowali, pilietowali, pokazywali się cały czas, i myśleli pewnie że są atrakcją Cyrku.
Cytuj post
19-06-2018, 15:45
Maurycy napisał:
A mnie zastanawia ,dlaczego? Niektóre osoby na tej pikiecie wyglądały jakby dopiero co z tego Cyrku uciekły. Protestowali, pilietowali, pokazywali się cały czas, i myśleli pewnie że są atrakcją Cyrku.


Jedna z uczestniczek ,aktywistka tej pikiety Cyrku ,reklamowała alkohol przed godziną 22.00? Czy urzędnicy wydali stosowne pozwolenie na tą pikietę przed Cyrkiem? Bo jeśli nie ,to ta cała szopka jest niezgodna z prawem i niekoniecznie etyczna!
Cytuj post
20-06-2018, 09:06
Pies kiedyś też był dzikim zwierzęciem, kot też, kura, świnia, krowa też. dlaczego psy możemy tresować, dlaczego kury i świnie muszą żyć w zamknięciu, a pokazywane w cyrkach muszą mieć wolność? każde zwierze kiedyś było wolne, człowiek na nie polował, zabijał, zjadał. dziś cywilizacja zabrała zwierzętom miejsce i możliwość życia wolno więc nie rozumiem co złego jest kiedy zwierze jest w cyrku? powinno tam być, by dzieci mogły zobaczyć je na żywo, nie tylko w necie. tylko problem polega na tym, że nie każdy cyrk szkoli, tresuje (jak zwał tak zwał) bez naruszenia dobrostanu zwierzęcia. jeśli dobrostan jest zachowany to i cyrk jest ok. to czysta logika i ewolucja.
Cytuj post

Szybka odpowiedź