obecnie
28° C
jutro
27° C

Problemy w związku:

mirage 24 lipca 2018 19:16 3 odpowiedzi 576 wyświetleń

Napisz odpowiedź
24-07-2018, 19:16
Ostatnio co raz słabiej u nas się układa. Szczerze to już nie wiem co robić... bo chyba żona mnie zdradza... tracę nerwy. Jakieś sugestie?
Cytuj post
25-07-2018, 00:14
Problemy w związku: To jest bardzo ciekawy i szeroki temat, wart długiej opowieści. Co zrobić, żeby było lepiej? wiemy na pewno że, problemy w związku pojawią się prędzej, czy później, niezależnie od tego, jak długo on trwa. Jedną ze smutniejszych rzeczy w problemach par jest pojawiająca sie zdrada. Ważne, by znaleźć w sobie chęć do przezwyciężenia trudności w celu dokonania zemsty. Nie ma żadnej reguły. Konflikty i spory zdarzają się nawet w najlepszym małżeństwie.
Cytuj post
25-07-2018, 00:33
mirage napisał:
Ostatnio co raz słabiej u nas się układa. Szczerze to już nie wiem co robić... bo chyba żona mnie zdradza... tracę nerwy. Jakieś sugestie?

Dlaczego kobiety zdradzają i jak to robią? Sprawdź, czy ona cię zdradza, mirage. Pamiętaj jednak, że zdradzająca partnerka, suka najpewniej potrafi doskonale maskować ślady zdrady. Powinieneś być zawsze mądrzejszy i przebieglejszy od tej suki. Życzę sukcesów i powodzenia w sprostaniu wyzwaniom. Jak nie dasz rady, to poszukaj kogoś kto załatwi tą sprawę za Ciebie.
Cytuj post
28-07-2018, 10:18
Podstawa w takiej sytuacji bedzie ochloniecie .. co moze sie wydawac dosc trudne biorac pod uwage negatywne emocje jakie Toba szastaja. Najpierw musialbys upewnic sie jak to wyglada w rzeczywistosci .. bo czesto domysly sie z nia nie pokrywaja w zadnym stopniu. Na poczatek proponuje rozmowe w cztery oczy i wyjasnienie sobie tej calej sprawy. Jesli juz jest za pozno na to .. niestety we wlasnym zakresie sobie raczej nie poradzisz. Skutki nie podjecia krokow zmierzajacych do rozwiazania problemu moga byc odczuwalne na kilku plaszczyznach .. moze o tym szerzej poczytac chociazby w tym artykule - https://www.sensity.pl/konsekwencje-i-skutki-zdrady-malzenskiej/ W moim odczuciu to raczej bez pomocy specjalisty sie nie obejdzie. Potrzebna bedzie duza wiedza i jeszcze wieksza praktyka by zdiagnozowac wszystko dokladnie .. nastepnie wybierajac stosowne kroki ku zazegnaniu konfliktu.
Cytuj post

Szybka odpowiedź