obecnie
26° C
jutro
27° C

Cześć, co tam słychać na Starej Kuźni?

wPiSdu+ 30 sierpnia 2018 00:18 22 odpowiedzi 1519 wyświetleń

Napisz odpowiedź
30-08-2018, 00:18
Jak w temacie? Jeśli macie jakieś informacje na temat tego zakładu, czy moglibyście podzielić się ze mną ciekawymi i informacjami? Podobno było sporo złych opinii o tym zakładzie, czy to prawda? Warto sprecyzować że w/w zakład składa się z 3 - ech wydziałów H-4, H-9, H-11.
Cytuj post
30-08-2018, 00:40
Co ja się naoglądałem wariatów i wszelkiego bajzlu w tej firmie, na szczęście odszedłem, bo miałem dość tych wariatów. Zastanawiam się tylko kiedy te buraki w końcu zrozumieją, że ich firma tonie i jej czas nieodwracalnie minął.
Cytuj post
31-08-2018, 18:32
Smoliwąs napisał:
Co ja się naoglądałem wariatów i wszelkiego bajzlu w tej firmie, na szczęście odszedłem, bo miałem dość tych wariatów. Zastanawiam się tylko kiedy te buraki w końcu zrozumieją, że ich firma tonie i jej czas nieodwracalnie minął.

Tak naprawdę, to ty gówno wiesz, było się załapać na etat - UR (Utrzymania Ruchu), po odwołaniu poprzedniego kierownika jest totalny light (lajt). Tygodniowe Lelum-polelum, łącznie z godzinami nadliczbowymi, na pewno byś nie zdziadział. Nie będę Ci opisywał, kto i gdzie najbardziej lata nachalnie i łasi się za godzinami nadliczbowymi. Jak pracowałeś na ZK, to pewnie się domyślasz.
Cytuj post
31-08-2018, 19:01
Pracownik napisał:
Nie będę Ci opisywał, kto i gdzie najbardziej lata nachalnie i łasi się za godzinami nadliczbowymi. Jak pracowałeś na ZK, to pewnie się domyślasz.

A coś mi się zdaje że, najwięksi cukrownicy i dupowłazy to na Prasach. I bym radził, tam szukać.
Cytuj post
31-08-2018, 20:11
Wystarczy, nie podpaść nadgorliwemu "Krematorowi", i deleguje na nadliczbówki (nadgodziny)!
Cytuj post
31-08-2018, 20:32
to ja napisał:
A coś mi się zdaje że, najwięksi cukrownicy i dupowłazy to na prasach. I bym radził, tam szukać.

Jak ich procentową premią regulowaną - wyregulują. To im nadliczbówki wyjdą bokiem, kiedyś!
Cytuj post
02-09-2018, 11:53
Tokarz napisał:
Wystarczy, nie podpaść nadgorliwemu "Krematorowi", i deleguje na nadliczbówki (nadgodziny)!

Co to za figura, ten cały "Kremator"?
Cytuj post
04-09-2018, 00:32
zielony napisał:
Co to za figura, ten cały "Kremator"?

Chyba wiem, o kogo chodzi. Pracował swego czasu na COSie (Linii ciągłego odlewania stali), tragiczny śmiertelny wypadek wydarzył się na tamtejszym wydziale. Miał chyba coś na sumieniu. Bo po wszystkim wykopali gostka z COSu, poza margines. Miał, niezłe plecy. Słyszałem od znajomego, że podobno jego szwagier z Kuźni, podał mu pomocną dłoń, i co najważniejsze, awansował na stanowisko kierownicze. Niektórym ludziom to się nie mieści w głowie do dziś. Cóż koleś ma wielce wymowną i pasującą do niego ksywkę.
Cytuj post
04-09-2018, 01:17
Co Wy tu o jakiejś drobiazgach, drobnostkach i duperelach. Globalny kryzys finansowy już się skończył. Pora zacząć upominać się o konkretną kasię przeznaczoną dla każdego pracownika fizycznego na Kuźni. Obiecywali, że roboty otrzymają duże zarobki, no to teraz czekamy na realizację obietnic.
Cytuj post
07-09-2018, 02:12
Przewodniczacy Związku Zawodowego „Solidarność” na wydziale H-11, ma ksywę „Normista”. Dorobił się jej na jednym z wydziałaów mechanicznych. Niech opowie jak śrubował normy i chował sztuki po szafkach. Łasy na pokusy, ma na sumieniu i inne grzeszki, dba jedynie o własną dupę. Kogo wyście do cholery wybrali na przewodniczącego.
Cytuj post

Szybka odpowiedź