obecnie
7° C
jutro
18° C

Wybory 2018 - Stalowa Wola.

tylko_prawda 23 września 2018 10:00 14 odpowiedzi 739 wyświetleń

Napisz odpowiedź
23-09-2018, 10:00
Wielkimi krokami nadchodzą wybory samorządowe. Jak myślicie kto zostanie prezydentem? Znacie sylwetki przyszłych radnych?
Cytuj post
23-09-2018, 11:53
Na pewno przegra Andrzej Szymonik, totalnie śmieszna opozycja mu już w tym naprawdę skutecznie szybko oraz sprawnie pomoże. Ludzie Stalowej Woli nie są już tacy naiwni. Opozycja po wyborach musi pogodzić się z faktem że ludzie Stalowej Woli, ich nienawidzą, a poza tym udzielają się w niej stare zgredy i robią dalej z siebie tylko pośmiewisko. Pani Renata Butryn, z KWW Stalowowolskie Porozumienie Samorządowe, etatowy funkcjonariusz partyjny, już dawno powinna odejść z polityki, razem z Joanną Grobel - Proszowską i Małgorzatą Czwarno - Sieroń. A pozostałe zwietrzałe betony, nie zasługują nawet na podciągnięcie pod folklor polityczny. Z nudów myślą i kombinują co zrobić, i co obiecać by ludziska dali im władzę. Ja juz im nie ufam. Przykro mi!!!
Cytuj post
23-09-2018, 12:05
Totalny obciach. Skrajne lewackie komuchy i kodoraści, wychodzą do ludzi na ulicę z programem atakowania PiSu! Byli u wladzy tyle lat, jak bylo kazdy pamieta, nigdy wiecej! Won stąd! Na chwilę obecną opozycja to porażka.
Cytuj post
23-09-2018, 12:18
Andrzej Szymonik, to wielki przegrany. Andrzej Szlęzak miałby większe szanse, gdyby tylko słuchał społeczeństwa siedziałby w fotelu Lucjusza Nadbereżnego.
Cytuj post
23-09-2018, 12:34
mieszkaniec napisał:
Andrzej Szymonik, to wielki przegrany. Andrzej Szlęzak miałby większe szanse, gdyby tylko słuchał społeczeństwa siedziałby w fotelu Lucjusza Nadbereżnego.


Jak był prezydentem, stosował się do swojego hasła wyborczego "Wali mnie to", nikt z nim nie chciał rozmawiać w Polsce. Akcja Roma - był wprowadzany tyłem, żeby nie widzieli ludzie w jakim stanie jest. MOPS w Stalowej Woli, zwraca się o remont i pomoc to zaczął się z nich wyśmiewać. Szopka z krzyżem na "kokoszej górce" , zafundował sobie siedem ławek w parku miejskim w Stalowej Woli, najdroższe w Polsce, z jego polecenia, wyłączenie oświetlenia na mieście itd. Masz rację jak by słuchał ludzi i rozwijał miasto, to zapewne dalej mógłby być prezydentem i pierdzieć w stołek. Wiesz czemu nie głosowałem na ciebie, a obecnego prezydenta, bo nie masz za grosz kultury.
Cytuj post
23-09-2018, 12:52
Andrzej Szlęzak, uważa się za NARODOWCA, a wstąpił do partii Bandy Czworga i startuje z listy PO (zwąchał się z Platformą Obywatelską lawiruje i niszczy swój polityczny dorobek - szkoda). Zapamiętajcie, że w obecnej ordynacji głosujecie na PARTIĘ, a nie na osoby. PO wykorzysta Andrzeja Szreka Szlęzaka, aby dostać się do Sejmiku i nie ponieść całkowitej porażki.
Cytuj post
23-09-2018, 15:29
Kto od Kukiza startuje? Znacie nazwiska?
Cytuj post
25-09-2018, 09:41
Jak można należeć do jakiejkolwiek partii [ PO ,Nowoczesnej ,PiS ,KODu ,Rebeliantów ,Kukizowców ,PSLowców etc...], przecież to największy wstyd być członkiem grupy przestępczej.
Cytuj post
25-09-2018, 12:14
Maria Linek dalej jedzie na nazwisku swojej szwagierki. Wyborcy, nie pomylcie się! To nie jest tłumaczka i anglistka! To jest ta pani, co jak niepyszna uciekła z dyrektorowania szkoły społecznej, po chronieniu się zwolnieniami lekarskimi. Byleby tylko uchronić się przed niezadowolonymi rodzicami, którzy chcieli jej zwolnienia za nieudolność. To jest ta pani, co po resocjalizacji zamiast pracować w więzieniu w szkole siedzi.
Cytuj post
26-09-2018, 00:15
Januszowi Bolesławowi Zarzecznemu, Alfredowi Andrzejowi Rzegockiemu, Stanisławowi Stefanowi Aniołowi i Andrzejowi Gargasiowi, to już najwyższy czas powiedzieć - Dziękujemy Panom. Wy już wszędzie byliście. A przed rozmemłaną Panią Marią Jolantą Linek chroń nas Boże. Ta kobieta nie potrafi się odnaleźć w zwykłej podstawówce a co dopiero w Starostwie Powiatowym. Trzeba szukać ludzi młodych, mądrych i kreatywnych. Nie żebym miał coś przeciwko PiS-owi, ale już pora na wymianę kadry.
Cytuj post

Szybka odpowiedź