obecnie
7° C
jutro
18° C

Wybory 2018 - Stalowa Wola.

tylko_prawda 23 września 2018 10:00 14 odpowiedzi 738 wyświetleń

Napisz odpowiedź
26-09-2018, 00:22
Na oddziale wewnętrznym głębokie średniowiecze (brak klimatyzacji, ciasnota na salach i ogólnie smród) a pani ordynator po władzę nad... sobą sięga! Cyrk! powinna pani trochę szerzej patrzeć na to co się w tym grajdołku dzieje, czy podległe pani pielęgniarki i inny personel jest godziwie wynagradzany, czy oddział zmienił się pod pani kierownictwem na lepsze? Co przez chęć bycia radną powiatu chce pani zmienić na lepsze? Slogany wypisane przez nie mającego zielonego pojęcia o szpitalu Zarzecznego panią uwiodły?
Cytuj post
04-10-2018, 16:52
Stalowowolskie Porozumienie Samorządowe: to same partyjniaki:
Pani Renata Butryn, specjalistka z PO.Co to za specjalista, pokazala swoje umiejetnosci jak byla poslem. Pozwoliła mafiom Vatowskim kraść na potegę mld zl. Głosowala za zabraniem pieniędzy Polaków z OFE. Na nic niemieli pomysłu w rządzeniu, a Ona teraz nazywa się specjalistą. Pytam się od czego?. Dariusz Przytuła, z niego polityk jak z koziej dupy trąba, Małgorzatą Czwarno - Sieroń, Andrzej Barwinski,
Nowoczesna - Jerzy Florek, nikt go nie zna, zawsze na spotkaniach, puszy i napina się jak Benito Mussolini? Andrzej Szymonik, pozostawiam bez komentarza Mirosław Stendiuch,
SLD - Joanna Grobel - Proszowska, Waldemar Pawłowski, Wajs???
I pozostali oderwani od koryta - Władysława Tyburska, Cezary Kubicki, Antoni Kłosowski, chwali się na ulotce wyborczej że ma magistra i 3 fakultety. I wiecie co? Nasz magister zrobił na tej ulotce 2 byki! 2 razy napisał "stalowa wola" z małych liter? No jeśli oni wszyscy są tak wykształceni, to o losy Stalowej Woli, możemy być spokojni... Nie jestem sympatykiem PiSu, ale nie chcę też tego co było!!! Andrzej Barwiński - Nie! Renata Butryn - Nie! I cała reszta, stanowcze Nie!!!
Cytuj post
04-10-2018, 17:13
Drodzy mieszkańcy, właśnie wróciłem ze spaceru po mieście, i aż mnie zatkało kiedy przechodziłem przy jednej z tablic ogłoszeniowych. Patrzę, i nie wierzę, widzę tam maskę Dariusza Przytuły, na plakacie, ale to mnie nie zdziwiło, a zdziwił mnie napis na jego plakacie, że będzie pracował jako radny za darmo, a dietę przekaże na potrzeby społeczne. Hejterze Dariuszu Przytuło, czy ty myślisz że mieszkańcy naszego miasta mają krótką pamięć, dlaczego ani jednej diety nie przekazałeś jak byłeś vice przewodniczącym u Andrzeja Szlęzaka. Takie kłamstwa, to możesz małym dzieciom opowiadać jeśli naprawdę chesz zostać radnym [bezradnym], to pierwsze co musisz zrobić, to przeprosić wszystkich mieszkańców naszego miasta, za wypociny którymi obrażałeś nas.
Cytuj post
04-10-2018, 18:02
Specjalistka - Stalowowolskiego Porozumienia Samorządowego! Specjalność: Sterylizacja i kastracja, a także ograniczanie populacji bezdomnych zwierząt.

Obrazek

Stanowcze NIE dla tej kobiety! Żadna, z niej wolontariuszka!
Cytuj post
08-10-2018, 23:01
Czekam niecierpliwie na nabożeństwo świeckie pod sądem po przegranych wyborach przez totalną opozycje. Oj będzie się 7 wkładów do świeczek palić, akurat sezon jest...
Cytuj post

Szybka odpowiedź