obecnie
7° C
jutro
18° C

Stara Kuźnia.

Kuznia 4 października 2018 18:28 25 odpowiedzi 1506 wyświetleń

Napisz odpowiedź
04-10-2018, 18:28
Zapraszam do kulturalnej dyskusji na temat zakładu.
Cytuj post
04-10-2018, 21:58
Komu zależy na usuwaniu komentarzy z Kuźni, prawda kole, to zaczynamy od początku ;)
Cytuj post
05-10-2018, 14:13
Moderator się boi, czy co? Cenzura?
Cytuj post
05-10-2018, 15:45
Kuznia napisał:

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadam na anonimowe komentarze z zasady. Prawdopodobnie nie wiedzieliście: Jeśli jesteście Niezalogowani, komentarze i tematy mogą być usunięte, bez podania przyczyny!!! Prosimy zaloguj się lub zarejestruj.

kowal napisał:
Komu zależy na usuwaniu komentarzy z Kuźni, prawda kole, to zaczynamy od początku ;)

Zapoznaj się z tekstem, i proszę o nieprowokowanie.

CP napisał:

Jak już coś, to [Moderatorka]. O co ci chodzi?

Cytuj post
05-10-2018, 16:01
Kuznia napisał:

Ja bym nie szukał kultury na tym zakładzie. Jest kilku kolesi ogarnietych, i w miarę inteligentnych. Co ja się naoglądałem wariatów, lizusów, wazeliniarzy i wszelkiego bajzlu w tej firmie. Po prostu przejrzałem na oczy. I na szczęście odszedłem, bo miałem dość tego syfu i buractwa. Zastanawiam się tylko kiedy te buraki i ćwoki w końcu zrozumieją, że ich firma tonie i jej czas nieodwracalnie mija.
Cytuj post
05-10-2018, 16:58
Niespodzianka już czeka na Szalonego. I znowu go Konus z Krzeszowa zrobił w /.../ na dyżurach. Bo Konusowi z Krzeszowa, tylko niedziele pasują, płatne 100%. Normalne godziny zostawia Szalonemu. Nie ma się co dziwić, jest miejscowy, i ma mu wiecznie według Konusa, pasować. Przecież wszyscy wiedzą, że ma zajebiste układy. A Szwedzkie smakołyki, suweniry, działają wielkie cuda, jak widać. Jaja, sery i kiełbasy Torbacza, wzbudzają tylko litość. Biedny Szalony, liczę na to, że się /.../rwi, i będzie mała zadyma u Jemioły na zmianie.
Cytuj post
06-10-2018, 15:31
Pracownik.H-4. napisał:
Ja bym nie szukał kultury na tym zakładzie. Jest kilku kolesi ogarnietych, i w miarę inteligentnych. Co ja się naoglądałem wariatów, lizusów, wazeliniarzy i wszelkiego bajzlu w tej firmie. Po prostu przejrzałem na oczy. I na szczęście odszedłem, bo miałem dość tego syfu i buractwa. Zastanawiam się tylko kiedy te buraki i ćwoki w końcu zrozumieją, że ich firma tonie i jej czas nieodwracalnie mija.

Myślę, że masz całkowitą rację. W tej firmie już nie ma klimatu, zero imprez integracyjnych i rozrywkowych, krótko mówiąc, lipa totalna. Jeśli posiadacie świadomość własnej wartości i tego, co udało wam się już osiągnąć. To składajcie CV i przygotowujecie się do rozmów kwalifikacyjnych w innych firmach. Dobra rada. Jak macie okazję to spierniczaj cie lepiej stamtąd. Jednocześnie, tych co chcą pracować w tej syfiastej i doprowadzonej do ruiny firmie, ostrzegam. Tam, nie ma żadnych zasad, rządzą moralnie zdemoralizowane kliki. Prawda jest taka, że mistrzowie tam nie potrzebni, to największe nieroby, szczególne na prasach Jemioła, i nie wiem z jakiej okazji ***je tyle zarabiają :)

CP napisał:

Jak na razie, obleciał chyba tylko ciebie cykor! Wychodzi na to, że piszesz jako niezarejestrowany, tylko „na zaczepkę”. CP to Ciasny Piotr, czy wszech, i wszystko wiedzący znawca, Vulva & Vagin?
Cytuj post
06-10-2018, 20:37
Kuznia napisał:

Zapraszasz do dyskusji i nie zadajesz pytań? Interesują Cię jakieś konkrety? Możemy pogadać na PWu. Musisz się zarejestrować, niestety.
Cytuj post
06-10-2018, 21:07
A czemu nikt nie napisze ,że Stara Kuźnia ,składa się z trzech wydziałów H - 4 ,H - 9 ,H - 11. Obecnie na Młotach ,oddział H - 4 ,garstka ludzi pracuje w pocie czoła ,ale jest spoko jak ktoś jest zdeterminowany ,to się nie zamęczy ,ale i nie zarobi ,jest spokojniej ,niż na Prasach ,oddział H -4 . Na Młotach jest mniej wykolejeńców i ograniczonych ciołków. Na Prasach ,najbardziej pazerni na kasę są: mistrzowie ,pierwsi kowale ,sterowcy (sternicy prasy) i operatorzy. No i jak RodrigoWafel ,napisał ludzie pazerni jak Konus z Krzeszowa. Na Prasach ,najwięcej zasuwają i są stawki maksymalne oraz jest najwięcej pazernych.
Cytuj post
07-10-2018, 00:10
A ja mam pytanie, czy łatwo jest się dostać na Starą Kuźnię, np: na szlifierza.
Cytuj post

Szybka odpowiedź