obecnie
-2° C
jutro
-5° C

Prezent dla dziewczyny

Aleksandrrrr 13 listopada 2018 09:14 3 odpowiedzi 636 wyświetleń

Napisz odpowiedź
13-11-2018, 09:14
Cześć,
święta już niedługo, a ja nie mogę znaleźć odpowiedniego prezentu dla mojej dziewczyny. Myślałem o zestawie do decoupage, ale nie mam pojęcia, gdzie taki znaleźć! Myślałem również o zabawnych gadżetach, bo oboje mamy świetne poczucie humoru!
Podrzucicie jakieś pomysły?
Cytuj post
13-11-2018, 09:16
Cześć Aleksandrrrr, najlepiej dobierz coś, co pasuje do jej pasji lub hobby. Zwróć też uwagę na to, co mówi do Ciebie Twoja dziewczyna, bo na pewno już kilka razy wspomniała Ci, że nie ma wygodnej torebki, brak jej pięknych kolczyków czy przydałaby się nowa prostownica - i prezent wybrany :)
Cytuj post
13-11-2018, 09:18
Norbik napisał:
Cześć Aleksandrrrr, najlepiej dobierz coś, co pasuje do jej pasji lub hobby. Zwróć też uwagę na to, co mówi do Ciebie Twoja dziewczyna, bo na pewno już kilka razy wspomniała Ci, że nie ma wygodnej torebki, brak jej pięknych kolczyków czy przydałaby się nowa prostownica - i prezent wybrany :)

Ja może idę na łatwiznę, ale wybieram personalizowane prezenty z mojej ulubionej strony - już trzeci rok. Na tej stronie zawsze znajduje prezenty, które są trafione. Do tego polecam dołożyć kosmetyki - najlepszy pomysł na prezent świąteczny, bo trudno nie trafić w gust :) A balsam zawsze się przyda :D
Cytuj post
13-11-2018, 09:20
Igor napisał:
Norbik napisał:
Ja może idę na łatwiznę, ale wybieram personalizowane prezenty z mojej ulubionej strony - już trzeci rok. Na tej stronie zawsze znajduje prezenty, które są trafione. Do tego polecam dołożyć kosmetyki - najlepszy pomysł na prezent świąteczny, bo trudno nie trafić w gust :) A balsam zawsze się przyda :D

Fajnie wyglądają te prezenty. Nie tylko dla dziewczyny, bo sprawdzą się naprawdę dla każdego. Ja w tym roku chciałem każdemu kupić poduszkę Jaśka z dedykowanym napisem... Super prezent!
Cytuj post

Szybka odpowiedź