obecnie
2° C
jutro
6° C

Ogłoszenia ze Stalowej Woli i okolic

Termin ważności tego ogłoszenia upłynął 4 czerwca 2016 o godzinie 18:09. Istnieje prawdopodobieńswo iż ogłoszenie nie jest już aktualne. W dalszym jednak ciągu możesz skontaktować się z ogłoszeniodawcą.

Agencja Detektywistyczna

Numer ogłoszenia: 180

Opis ogłoszenia:

Detektyw to człowiek, który podejmuje działania, mające na celu pomoc w wyjaśnieniu wątpliwości dotyczących uczciwości innych ludzi lub rzetelności przedsiębiorstw. Wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z usług zaufanych detektywów, zachęcamy do wyboru biura Asvalia.

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1997 roku, tak więc posiadamy duże doświadczenie w rozwiązywaniu różnego rodzaju spraw. Zajmujemy się poszukiwaniem osób, sprawdzeniem ich przeszłości i wiarygodności. Wykonujemy badania fonoskopijne i daktyloskopijne, a także badania DNA. Można nam powierzyć kontrolę wiarygodności firmy i przeprowadzenie wywiadu gospodarczego. Prowadzimy także działania związane z weryfikacją dokumentów, poszukiwaniem majątku i windykacją. Pełna lista realizowanych przez nas usług znajduje się na stronie internetowej naszego biura. Przedstawiliśmy tu także referencje uzyskane od dotychczasowych klientów.

Każdego, kto zastanawia się nad skorzystaniem z naszych usług, zapraszamy do spotkania w biurze Asvalia, w celu omówienia dokładnych warunków współpracy.

Dane kontaktowe:

221120650
Warszawa

Dodatkowe informacje:

Wystawiono: 04.03.2016
Koniec: 04.06.2016, 18:09
1 zł