obecnie
3° C
jutro
17° C

Ogłoszenia ze Stalowej Woli i okolic

Termin ważności tego ogłoszenia upłynął 30 lipca 2018 o godzinie 12:56. Istnieje prawdopodobieńswo iż ogłoszenie nie jest już aktualne. W dalszym jednak ciągu możesz skontaktować się z ogłoszeniodawcą.

Praca we Francji

Numer ogłoszenia: 534

Opis ogłoszenia:

Grupa AKCJA JOB
ALBEDO HR Sp. z o.o - Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443
dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKOWY
Zadania:
• montaż/demontaż szalunków (szalunki metalowe w systemie SATECO) w tym szalunków zaokrąglonych
• murowanie ścian z pustaków
Wymagania:
• doświadczenie w pracy na budowach we Francji (szalunki „coffrage-banchage”)
• znajomość systemów szalunkowych SATECO w tym szalunków zaokrąglonych
• dobra znajomość rysunku technicznego
Oferujemy:
• legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
• gwarancję zakwaterowania
• zwrot kosztów przejazdu (mile widziani kandydaci z własnym autem)
• pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
• ubrania robocze
• możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres a.tancula-szarek@akcjajob.pl lub kontaktując się telefonicznie 519-332-938.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Albedo HR Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Dane kontaktowe:

519332938
Rzeszów

Dodatkowe informacje:

Wystawiono: 16.07.2018
Koniec: 30.07.2018, 12:56
1600 zł