obecnie
-3° C
jutro
5° C
djkubus
Czy obawiasz się wirusa z Wuhan na podkarpaciu?


Ostatnio na forum

 • Toalety przenośne
  730 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Konferencje śmiesznej opoz...
  3510 wyświetleń
  15 odpowiedzi
 • Czy są potrzebne miejskie ...
  6724 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • Po raz kolejny Powstanie W...
  2103 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Czego ludziom brakuje w St...
  4250 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • Stal - Stalowa Wola!
  2271 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  9436 wyświetleń
  5 odpowiedzi
Przejdź do forum

Porażka Stali Stalowa Wola. Trener Stali podał się do dyspozycji zarządu

24 marca 2016 20:02, autor: zomo
Piłkarze Stali Stalowa Wola źle spisują w tym roku w II-ligowych rozgrywkach. Zespół prowadzony przez Andrzeja Kasiaka przegrał w czwartek na własnym stadionie z Olimpią Zambrów.
Zespół Olimpii Zambrów starał się odgryzać głównie po stałych fragmentach gry. Jeden z nich, ten z końcówki pierwszej połowy, mógł się zakończyć golem. Stali dopisało jednak szczęście, a piłka przeleciała obok bramki.

Druga połowa rozpoczęła od strzałów z dystansu zarówno jednych, jak i drugich. Te jednak były albo niecelne, albo dobrze spisywali się bramkarze - tak jak w 67. minucie, kiedy to i tym razem Koncki nie dał się pokonać. Wtedy to znów strzelał Łanucha.

W końcu, w 72. minucie, goście przejęli piłkę na połowie Stali. Po szybkim dośrodkowaniu w pole karne celnie przymierzył Robert Tunkiewicz. Olimpia wyszła na prowadzenie i nie oddała go już do samego końca. Piłkarze ze Stalowej Woli miło zbliżających się świąt zatem nie spędzą. W drużynie Olimpii Zambrów humory będą zdecydowanie lepsze.

Stal Stalowa Wola - Olimpia Zambrów 0:1 (0:0)
0:1 - Robert Tunkiewicz 72'

Składy:

Stal Stalowa Wola: Tomasz Wietecha - Mateusz Kantor, Grzegorz Wawrzyński (73' Przemysław Stelmach), Michał Bogacz, Marcin Kowalski, Kacper Siudak (79' Jakub Mażysz), Michał Kachniarz, Damian Łanucha, Przemysław Oziębała, Dawid Przezak (66' Bartłomiej Bartosiak), Tomasz Płonka.

Olimpia Zambrów: Bartosz Koncki - Mariusz Dzienis (83' Robert Brzęczek), Łukasz Piłatowski, Wojciech Dziemidowicz, Mariusz Gogol, Arkadiusz Mroczkowski, Michał Kuczałek, Robert Tunkiewicz (90' Martin Koćmierowski), Łukasz Grzybowski, Sebastian Janik (76' Przemysław Jastrzębski), Michał Twardowski (60' Maksym Kowal).

Sędzia: Sławomir Smaczny (Bytom).

Żółta kartka: Michał Kachniarz (Stal Stalowa Wola).

Źródło: sportowefakty.pl
Zobacz wyszystkie zdjęcia
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.