obecnie
9° C
jutro
12° C
djkubus
Czy obawiasz się wirusa z Wuhan na podkarpaciu?


Ostatnio na forum

 • Konferencje śmiesznej opoz...
  3594 wyświetleń
  17 odpowiedzi
 • Prawda o WOŚP bez cenzury.
  18483 wyświetleń
  21 odpowiedzi
 • Aktualna mapa wirusa na po...
  1840 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Superior. Zawieszenie prod...
  5657 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Czego ludziom brakuje w St...
  4391 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Targ Staroci na Rozwadowsk...
  5781 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Toalety przenośne
  820 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Porażka Stali Stalowa Wola. Trener Stali podał się do dyspozycji zarządu

24 marca 2016 20:02, autor: zomo
Piłkarze Stali Stalowa Wola źle spisują w tym roku w II-ligowych rozgrywkach. Zespół prowadzony przez Andrzeja Kasiaka przegrał w czwartek na własnym stadionie z Olimpią Zambrów.
Zespół Olimpii Zambrów starał się odgryzać głównie po stałych fragmentach gry. Jeden z nich, ten z końcówki pierwszej połowy, mógł się zakończyć golem. Stali dopisało jednak szczęście, a piłka przeleciała obok bramki.

Druga połowa rozpoczęła od strzałów z dystansu zarówno jednych, jak i drugich. Te jednak były albo niecelne, albo dobrze spisywali się bramkarze - tak jak w 67. minucie, kiedy to i tym razem Koncki nie dał się pokonać. Wtedy to znów strzelał Łanucha.

W końcu, w 72. minucie, goście przejęli piłkę na połowie Stali. Po szybkim dośrodkowaniu w pole karne celnie przymierzył Robert Tunkiewicz. Olimpia wyszła na prowadzenie i nie oddała go już do samego końca. Piłkarze ze Stalowej Woli miło zbliżających się świąt zatem nie spędzą. W drużynie Olimpii Zambrów humory będą zdecydowanie lepsze.

Stal Stalowa Wola - Olimpia Zambrów 0:1 (0:0)
0:1 - Robert Tunkiewicz 72'

Składy:

Stal Stalowa Wola: Tomasz Wietecha - Mateusz Kantor, Grzegorz Wawrzyński (73' Przemysław Stelmach), Michał Bogacz, Marcin Kowalski, Kacper Siudak (79' Jakub Mażysz), Michał Kachniarz, Damian Łanucha, Przemysław Oziębała, Dawid Przezak (66' Bartłomiej Bartosiak), Tomasz Płonka.

Olimpia Zambrów: Bartosz Koncki - Mariusz Dzienis (83' Robert Brzęczek), Łukasz Piłatowski, Wojciech Dziemidowicz, Mariusz Gogol, Arkadiusz Mroczkowski, Michał Kuczałek, Robert Tunkiewicz (90' Martin Koćmierowski), Łukasz Grzybowski, Sebastian Janik (76' Przemysław Jastrzębski), Michał Twardowski (60' Maksym Kowal).

Sędzia: Sławomir Smaczny (Bytom).

Żółta kartka: Michał Kachniarz (Stal Stalowa Wola).

Źródło: sportowefakty.pl
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.