obecnie
12° C
jutro
12° C
djkubus
Czy obawiasz się wirusa z Wuhan na podkarpaciu?


Ostatnio na forum

  • Konferencje śmiesznej opoz...
    3589 wyświetleń
    17 odpowiedzi
  • Prawda o WOŚP bez cenzury.
    18482 wyświetleń
    21 odpowiedzi
  • Aktualna mapa wirusa na po...
    1815 wyświetleń
    1 odpowiedzi
  • Superior. Zawieszenie prod...
    5652 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Czego ludziom brakuje w St...
    4388 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • Targ Staroci na Rozwadowsk...
    5775 wyświetleń
    5 odpowiedzi
  • Toalety przenośne
    814 wyświetleń
    0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Rodzinnie, twórczo i bezpiecznie czyli „Społeczna” zaprasza!

25 marca 2016 13:35, autor: Geno
Rodzinnie twórczo i bezpiecznie czyli „Społeczna” zaprasza!

Rodzinnie, twórczo, bezpiecznie - pod takim hasłem Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Stalowej Woli zaprasza uczniów do szkoły podstawowej i gimnazjum. Rekrutacja na rok szkolny 2016/17 rozpoczęta!

- Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy najwyższy poziom i indywidualizację nauczania, o czym świadczyć mogą sukcesy naszych uczniów w wielu konkursach i egzaminach zewnętrznych. Wszystko to dzięki kompetentnej, wykwalifikowanej i przede wszystkim kreatywnej kadrze pedagogicznej - mówi dyrektor Zespołu Szkół Społecznych nr 1 w Stalowej Woli, Ewa Kata.

Placówka może pochwalić się m.in. realizacją innowacyjnych programów edukacyjnych. Posiada pracownie multimedialne. Ma bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych, jak choćby kółka przedmiotowe, naukę języka francuskiego czy rosyjskiego, legorobotykę, chór, szachy, terapię logopedyczną.

Znajdzie się również coś dla lubiących sport. W szkole działa SKS, odbywają się zajęcia na strzelnicy, basenie oraz na kortach tenisowych obok placówki, a także lekcje tańca.

- Do tego co roku planujemy różnego rodzaju formy nauki poza szkołą. Organizujemy naszym uczniom wycieczki rekreacyjne i dydaktyczne oraz zielone szkoły, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Bo ma być rodzinnie, twórczo i bezpiecznie - kończy z uśmiechem Ewa Kata, dyrektor szkoły „Społecznej”, placówki która w stalowowolskiej galerii VIVO posiada specjalny, promocyjny boks.

Rozpoczęliśmy zapisy do klasy 0, klas 1 – 6 społecznej szkoły podstawowej oraz do społecznego gimnazjum. Więcej informacji o naszej szkole oraz o trwającej rekrutacji na naszej stronie internetowej WWW.spoleczna-stalowa.pl lub pod numerem telefonu 15 842 49 59 w godzinach od 7.00 do 15.00.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.