obecnie
9° C
jutro
12° C
djkubus
Czy obawiasz się wirusa z Wuhan na podkarpaciu?


Ostatnio na forum

 • Konferencje śmiesznej opoz...
  3594 wyświetleń
  17 odpowiedzi
 • Prawda o WOŚP bez cenzury.
  18483 wyświetleń
  21 odpowiedzi
 • Aktualna mapa wirusa na po...
  1842 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Superior. Zawieszenie prod...
  5657 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Czego ludziom brakuje w St...
  4391 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Targ Staroci na Rozwadowsk...
  5781 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Toalety przenośne
  820 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Trzech aresztowanych za napad na mieszkanie

23 kwietnia 2016 14:29, autor: Geno
Stalowowolscy policjanci ustalili i zatrzymali kolejne osoby mające związek z napadem na mieszkanie, do którego doszło początkiem kwietnia w Stalowej Woli. Trzech mężczyzn decyzją sądu zostało tymczasowo aresztowanych na trzy miesiące.O zdarzeniu policjanci zostali zawiadomieni 1 kwietnia około godziny 22. Jak wynikało ze zgłoszenia przerażonej kobiety, jej znajomy został pobity przez kilku mężczyzn, którzy wtargnęli do ich mieszkania, a jej grozili siekierą. Jak ustalili śledczy napastnicy uciekając z mieszkania zabrali telefon komórkowy, laptop oraz pieniądze.

Zebrane informacje pozwoliły policjantom ustalić jednego z mężczyzn, który brał udział w napadzie. Został on zatrzymany na terenie Stalowej Woli. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec naszego powiatu. Trafił do policyjnego aresztu. Decyzją stalowowolskiego sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Dalsze intensywne czynności prowadzone przez śledczych pozwoliły na zebranie materiału dowodowego, na podstawie którego zatrzymane zostały kolejne trzy osoby mające związek z tym brutalnym przestępstwem. Policjanci zatrzymali ich w środę po południu.

Byli to mężczyźni w wieku 19, 28 i 33 lat. Najstarszy z nich to mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania, dwaj pozostali to mieszkańcy powiatu stalowowolskiego. Podczas przeprowadzonych w tej sprawie przeszukań policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Zatrzymani usłyszeli zarzut rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia.

Wczoraj stalowowolscy funkcjonariusze doprowadzili mężczyzn do Sądu Rejonowego w Stalowej Woli, który na wniosek prokuratury zdecydował o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanych na najbliższe trzy miesiące. Grozi im nawet 15 lat pozbawienia wolności.

W tej sprawie zatrzymana została również 19-letnia mieszkanka Stalowej Woli. Młoda kobieta odpowie za składanie fałszywych zeznań. Prokurator zastosował wobec niej środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju.


Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli pod nadzorem miejscowej prokuratury.


/KPP Stalowa Wola
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.