obecnie
9° C
jutro
12° C
djkubus
Czy obawiasz się wirusa z Wuhan na podkarpaciu?


Ostatnio na forum

 • Konferencje śmiesznej opoz...
  3594 wyświetleń
  17 odpowiedzi
 • Prawda o WOŚP bez cenzury.
  18483 wyświetleń
  21 odpowiedzi
 • Aktualna mapa wirusa na po...
  1842 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Superior. Zawieszenie prod...
  5657 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Czego ludziom brakuje w St...
  4391 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Targ Staroci na Rozwadowsk...
  5782 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Toalety przenośne
  820 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Świąteczna ciężarówka Coca-Cola zawita do Stalowej Woli

19 listopada 2015 12:24, autor: zomo
Świąteczne ciężarówki Coca-Cola ruszają w Polskę z Mikołajem i mnóstwem atrakcji na pokładzie! 15 grudnia 2015 roku zawita do Stalowej Woli.

Marzenia się spełniają! Najradośniejsze ciężarówki na świecie tej zimy zawitają do Polski i odwiedzą miasta od Bałtyku do Tatr. Razem z nimi do każdego miejsca przyjadą także liczne atrakcje i ogrom zabawy.

Ciężarówki wyruszą z dwóch różnych miejsc w Polsce by zrobić postoje w 18 miastach. Na trasie znajdą sie m.in: Gdynia, Warszawa, Ełk, Łomża, Białystok, Łódź, Kielce, Bochnia, Myślenice, Nowy Targ, Zakopane, Lublin, Zamość, Rzeszów, Kalisz, Piotrków Trybunalski, Skarżysko Kamienna i Kraków.

W trakcie postoju Coca-Cola zaprasza wszystkich do odwiedzin - na przybyłych gości czekają liczne aktywacje, takie jak: konkursy, koncerty na żywo znanych i lubianych artystów, pokój Świętego Mikołaja, z którym każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie, namiot zabawy, gdzie będzie można wspólnie z najbliższymi przygotować samodzielnie wyjątkowe ozdoby choinkowe. Świąteczna Trasa Ciężarówek Coca-Cola odbywa się pod hasłem tegorocznej kampanii marki „Podaruj Radość”. Drobna pomoc, czy wspólnie spędzony na dobrej zabawie czas, tak niewiele trzeba by podarować komuś odrobinę radości i wyczarować szczery uśmiech na jego twarzy. I właśnie do takiej postawy zachęca nas Coca-Cola.

- Czerwone ciężarówki Coca-Cola to już swoisty symbol Świąt. Dla wielu ludzi pojawienie się reklamy z ich udziałem oznacza początek przygotowania do tego najradośniejszego okresu w roku. Wiemy ile uśmiechu na twarzach wywoływał ich przejazd po Polsce kilka lat temu. W tym roku w myśl idei #PodarujRadosc także i tym razem pragniemy obdarować wszystkich odrobiną szczęścia. To może być choćby fantastycznie i wspólnie spędzony czas. A taką okazję na pewno dają przygotowane wokół trasy atrakcje – podkreśla Ania Jakubowski, Dyrektor Operacyjna Coca-Cola na Polskę i kraje Bałtyckie.

Stalowa Wola
Plac Piłsudskiego
przed Miejskim Domem Kultury

15.12.2015
godz. 15:00-21:00
Komentarze czytelników (2)
 • xxx (4 lata, 4 miesiące temu)

  git

 • elcia (4 lata, 4 miesiące temu)

  To najpiękniejsza ciężarówka jaką widziałam!
  Zawsze, widząc reklamę, marzyłam, aby ją zobaczyć na żywo.