obecnie
14° C
jutro
12° C
djkubus
Czy obawiasz się wirusa z Wuhan na podkarpaciu?


Ostatnio na forum

  • Konferencje śmiesznej opoz...
    3591 wyświetleń
    17 odpowiedzi
  • Prawda o WOŚP bez cenzury.
    18483 wyświetleń
    21 odpowiedzi
  • Aktualna mapa wirusa na po...
    1823 wyświetleń
    1 odpowiedzi
  • Superior. Zawieszenie prod...
    5654 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Czego ludziom brakuje w St...
    4390 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • Targ Staroci na Rozwadowsk...
    5775 wyświetleń
    5 odpowiedzi
  • Toalety przenośne
    814 wyświetleń
    0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Maszyny budowlane we wrześniu zawitają do Jasionki

19 sierpnia 2019 08:01, autor: stalowawola.pl
13 i 14 września w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa, po raz pierwszy na Podkarpaciu odbędą się Targi Maszyn Budowlanych i Komunalnych BUD EXPO. Jest to wydarzenie dedykowane niezwykle rozwijającej się na Podkarpaciu branży. Na targach swoją aktualną ofertę zaprezentują m.in. producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń budowlanych z regionu i całej Polski. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Podkarpacie to obecnie jeden z najbardziej i najszybciej rozwijających się regionów pod względem budownictwa w Polsce. Targi BUD EXPO to wydarzenie mające na celu zintegrowanie środowiska działającego w branży budowlanej w szczególności w obszarze produkcji, dystrybucji i wynajmu maszyn, sprzętów i urządzeń budowlanych, a także branż pokrewnych, w tym branży komunalnej.

Celem targów jest zaprezentowanie najnowocześniejszych maszyn i sprzętów z branży budowlanej oraz stworzenie miejsca do wymiany doświadczeń przedsiębiorców. – Zależy nam, by Targi BUD EXPO pomogły jeszcze bardziej rozwinąć nasz region pod względem stosowania nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń pomocnych w tworzeniu nowych budynków mieszkalnych, lokali usługowych i dróg. Bogata oferta wystawców, prezentujących swoje produkty z pewnością zainteresuje deweloperów i spółdzielnie mieszkaniowe z Rzeszowa i okolic – mówią organizatorzy.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny. – W pełni popieram ideę integracji firm z branży maszyn budowlanych i branż pokrewnych, które podczas spotkania na specjalistycznych targach będą miały możliwość poznawania nowych technologii, wyeksponowania swojej oferty, nawiązania współpracy oraz, mam nadzieję, zdobycia nowych kontraktów. Jestem pewien, że Targi Maszyn Budowlanych i Komunalnych BUD EXPO będą bardzo dobrą okazją do zaprezentowania i wzmocnienia potencjału firm maszyn budowlanych z całego regionu, stworzeniem dobrej platformy wymiany doświadczeń oraz do promocji wielu firm z tej branży, w tym, na czym mi najbardziej zależy, również firm maszyn budowlanych i branż pokrewnych ze Stalowej Woli – mówi prezydent Lucjusz Nadbrzeżny.


Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.