obecnie
6° C
jutro
9° C
djkubus
Czy obawiasz się wirusa z Wuhan na podkarpaciu?


Ostatnio na forum

 • Czego ludziom brakuje w St...
  4329 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Targ Staroci na Rozwadowsk...
  5729 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Prawda o WOŚP bez cenzury.
  18435 wyświetleń
  20 odpowiedzi
 • Toalety przenośne
  786 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Konferencje śmiesznej opoz...
  3553 wyświetleń
  15 odpowiedzi
 • Czy są potrzebne miejskie ...
  6763 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • Stal - Stalowa Wola!
  2303 wyświetleń
  6 odpowiedzi
Przejdź do forum

VIII Turniej Piłkarski o Puchar Niepodległości służb mundurowych

8 października 2019 10:00, autor: podkarpacka.policja.gov.pl
W turnieju brało udział 11 reprezentacji z komend w Nisku, Tomaszowie Lubelskim, Rzeszowie, Jaśle, Tarnobrzegu, Ropczycach, Ustrzykach Dolnych, a także z Jednostki Wojskowej w Nisku, Zakładu Karnego w Chmielowie oraz samorządu niżańskiego. Turniej odbył się na stadionie Klubu Sportowego „Retman” w Ulanowie. Po kilkugodzinnych zmaganiach pierwsze miejsce zajęła reprezentacja z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Policjanci z Niska zajęli czwarte miejsce.

W kategorii indywidualnej za „najlepszego bramkarza” uznano Marcina Zakościelnego z Komendy Powiatowej Policji w Nisku, w kategorii „najlepszy strzelec” – Artura Deryło z komendy w Tomaszowie Lubelskim, najleszym zawodnikiem został Dariusz Mielczarek w mieleckiej komendy. Wręczone zawodnikom nagrody zostały ufundowane przez Komendanta Powiatowego Policji w Nisku kom. Dariusza Szybiaka oraz Starostę Powiatu Niżańskiego Roberta Bednarza i Wójta Gminy Harasiuki Krzysztofa Kiszkę.

Uczestnicy otrzymali puchary oraz gratulacje z rąk Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza, W-ce Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZP Mieczysława Klimka, Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZP w Nisku Mariusza Padiaska, Burmistrza Gminy i Miasta Ulanowa Stanisława Garbacza oraz Wójta Gminy Harasiuki Krzysztofa Kiszki.Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.