Nowości

Konkursy dla dzieci w Filii nr 1 MBP w Stalowej Woli

Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej ogłasza dwa konkursy plastyczne. Pierwszy nosi tytuł „A więc prysnął czar zaklęcia…ilustracje do baśni Braci Grimm” i przeznaczony jest dla sześciolatków ze stalowowolskich przedszkoli. Podstawowym celem konkursu, jest przybliżenie dzieciom bogatej twórczości braci Grimm. Drugi konkurs „Życie to najbardziej zdumiewająca bajka…ilustracje do baśni Hansa Christiana Andersena” skierowany jest do uczniów kl. II szkół podstawowych z miasta Stalowej Woli i ma na celu przypomnienie sylwetki twórcy baśni, na których wychowywały się całe pokolenia.
Prace w obu konkursach powinny być wykonane samodzielnie, dowolną techniką plastyczną w formacie A4. Dziecko może wykonać na konkurs tylko jedną pracę, do której należy dołączyć metryczkę z wymaganymi danymi osobowymi oraz zgodę rodziców/opiekunów prawnych na wykorzystanie owych danych i wizerunku dziecka w celu promocji konkursów.
Prace przedszkolaków i uczniów kl. II szkół podstawowych należy składać w Filii nr 1, ul. Staszica 14 do 16 października 2020 r. Zwycięzcy, za pośrednictwem szkoły/przedszkola zostaną poinformowani telefonicznie o przyznanych nagrodach.
Wręczenie nagród w obu konkursach odbędzie się 28 października 2020 r. w budynku Biblioteki Międzyuczelnianej, ul. ks. J. Popiełuszki 10 (sala konferencyjna, II piętro). Przedszkolaków wraz z wychowawcami zapraszamy na godz. 9:30, z kolei uczniów kl. II szkół podstawowych i ich opiekunów na godz. godz. 11:00. Prosimy o zapoznanie się z regulaminami konkursów zamieszczonych na stronie internetowej biblioteki i zapraszamy dzieci do udziału.

 

/MBP Stalowa Wola


24-09-2020 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność