MAJĄC PONAD 3 PROMILE, WRACAŁA DO DOMU Z DZIECKIEM

Policjanci interweniowali wobec mieszkanki Stalowej Woli, która będąc w stanie upojenia alkoholowego, wracała do domu z 8-letnim dzieckiem. Sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny.

W sobotę przed północą, dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie o poruszających się ulicą Dmowskiego osobach z dzieckiem, które mogą być pod wpływem alkoholu. Podczas dojazdu na miejsce zgłoszenia, patrol zauważył mężczyznę idącego z dzieckiem za rękę i obok kobietę, która miała problemy z utrzymaniem równowagi. Funkcjonariusze podjęli interwencję.

Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że 37-letnia mieszkanka Stalowej Woli, matka idącego z nią 8-letniego chłopca, miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. U jej partnera alkomat wskazał ponad 2 promile. Ustalono, że osoby wracały z imprezy od znajomych. W związku z powyższym dziecko przekazano pod opiekę członkowi rodziny.

Pijanym mężczyzną zaopiekował się sąsiad, natomiast kobieta, z uwagi na brak możliwości przekazanie jej innej osobie, została osadzona opiekuńczo do wytrzeźwienia. Materiały w powyższej sprawie zostaną przekazane do stalowowolskiego sądu rodzinnego.

 

/KPP Stalowa Wola

18-01-2021 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność