POLICYJNI PROFILAKTYCY SPOTKALI SIE Z UCZESTNIKAMI PÓŁKOLONII

Stalowowolscy policjanci spotkali się z uczestnikami półkolonii zorganizowanej przez Stowarzyszenie Opieki nad Dziećmi „Oratorium” w Stalowej Woli. Podczas spotkania mundurowi rozmawiali o bezpiecznym zimowym wypoczynku oraz zagrożeniach, z jakimi można się spotkać w tym czasie.

Wczoraj policjanci zajmujący się profilaktyką społeczną - asp. szt. Robert Kotwica i mł. asp. Przemysław Paleń odwiedzili dzieci, które uczestniczyły w półkolonii zorganizowanej przez Stowarzyszenie „Oratorium”. Mundurowi przypomnieli uczestnikom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa zarówno na drodze, jak i w miejscu zamieszkania.

Policjanci omówili również zagrożenia, na jakie narażeni są najmłodsi podczas korzystania z internetu, przestrzegając przed konsekwencjami nieodpowiedzialnych kontaktów z osobami nieznajomymi. Zachęcali także do uczestnictwa w ogólnopolskim konkursie plastyczno - filmowym pn. "Śnieżny dekalog". Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie internetowej www.policja.pl/bezpieczenstwo-na-stoku.

Mundurowi podczas spotkania przekazywali dzieciom opaski odblaskowe.

 

/KPP Stalowa Wola

12-01-2021 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność