POSZUKIWANY MĘŻCZYZNA MIAŁ PRZY SOBIE NARKOTYKI

Poszukiwany mężczyzna został zatrzymany przez policjantów wczoraj w centrum Niska. Wpadł w trakcie kontroli drogowej, związanej z parkowaniem w miejscu niedozwolonym. Mieszkaniec gminy Jarocin był poszukiwany celem osadzenia w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Wczoraj tuż po godz. 11, policjanci w trakcie służby patrolowej zauważyli na palcu Wolności w Nisku audi, zaparkowane w miejscu wyłączonym z ruchu. Po chwili do pojazdu z kluczykami podszedł mężczyzna. Tłumaczył się, że jest właścicielem auta, ale nim nie kierował. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę. Okazało się, że w systemach policyjnych figuruje, jako osoba poszukiwana. Od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 

Policjanci zatrzymali 23-latka i przewieźli na komendę. Podczas przeszukania jego odzieży, policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Woreczek z białą substancją miał schowany w kieszeni kurtki. Badanie testerem narkotykowym wykazało obecność substancji zakazanych.

23-latek z gminy Jarocin najbliższe 6 miesięcy spędzi w zakładzie karnym. Mężczyzna odpowie również za posiadanie nielegalnych substancji.

 

/KPP Nisko

28-12-2021 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność