SPOTKANIA ONLINE Z NAJMŁODSZYMI

Stalowowolscy policjanci rozpoczęli spotkania z najmłodszymi w ramach projektu „Bezpieczeństwo – pierwsza klasa”. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną prelekcje odbywają się wirtualnie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli rozpoczęli realizuję projekt pn. „Bezpieczeństwo – pierwsza klasa”, który skierowany jest do uczniów pierwszych klas szkół podstawowych. Jego założeniem jest przekazanie najmłodszym najistotniejszych treści w pięciu obszarach tematycznych: bezpieczeństwo na drodze, w szkole, w cyberprzestrzeni, w domu oraz podczas zabawy.

Wczoraj policjant Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii, asp. szt. Robert Kotwica wirtualnie spotkał się z uczniami dwóch pierwszych klas Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Stalowej Woli. Podczas prelekcji funkcjonariusz przekazał dzieciom najważniejsze zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w domu. Policjant z dziećmi będzie spotykał się kilkakrotnie za każdym razem poruszając inny blok tematyczny. Podczas spotkań towarzyszyła mu policyjna maskotka.

Takie spotkania odbywać się będą cyklicznie przez cały rok szkolny.

 

/KPP Stalowa Wola

18-11-2020 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność