SPRAWCY ROZBOJU USŁYSZELI JUŻ ZARZUTY

Szybkie i skuteczne działania policjantów z wydziału kryminalnego niżańskiej komendy doprowadziły do zatrzymania sprawców rozboju. Trzech mężczyzn usłyszało już zarzuty. Właściciel odzyskał skradzione w wyniku przestępstwa przedmioty. Sprawcom za ten czyn grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Początkiem listopada, do jednego z domów w gminie Ulanów weszło trzech mężczyzn. Zaatakowali oni przebywającego tam mężczyznę, który został przez napastników skrępowany. Łupem agresorów padł między innymi portfel z zawartością oraz pieniądze w kwocie 1000 złotych, podkaszarka spalinowa, waga, telefon komórkowy, zegar oraz żelazko. Ponadto mężczyźni grozili 61-latkowi.

W minionym tygodniu pokrzywdzony złożył zawiadomienie opisując dokładny przebieg zdarzenia. Niżańscy policjanci w wydziału kryminalnego pracując nad tą sprawą wytypowali, a następnie zatrzymali trzech sprawców rozboju, którzy usłyszeli już zarzuty.

Skradzione w wyniku przestępstwa przedmioty, zostały odzyskane i przekazane właścicielowi. Teraz zatrzymanym grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

/KPP Nisko

25-11-2021 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność