KOLEJNE SPOTKANIE W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO SENIORÓW

O tym, jak ważną kwestią jest bezpieczeństwo seniorów, doskonale wiedzą policjanci z niżańskiej komendy. W minioną środę, policjanci spotkali się z członkami Klubu Seniora w Rudniku nad Sanem, aby porozmawiać o ich bezpieczeństwie. Spotkanie miało na celu przypomnienie starszym osobom, jak ustrzec się przed oszustami wyłudzającymi pieniądze metodą na tzw. „wnuczka” czy „policjanta”.

MIESZKANIEC NISKA NIE DAŁ SIĘ OSZUKAĆ "NA WĘGIEL"

Przestępcy nawet przez chwilę nie próżnują. Oszustwa, to dla nich najłatwiejszy sposób na „zarobienie” pieniędzy. Na szczęście, 90-latek z Niska, wykazał się czujnością i nie dał się oszukać przestępcy. Oszust, podszywając się za pracownika urzędu, przyszedł do seniora po pieniądze za rzekomo zamówiony węgiel.

"TRZEŹWY WEEKEND" LECZ PRZEKROCZONE PRĘDKOŚCI

Podczas długiego weekendu policjanci prowadzili działania „Trzeźwy weekend”. W trakcie działań mundurowi skontrolowali stan trzeźwości ponad 1220 kierowców - wszyscy byli trzeźwi. Trzech kierowców, oprócz wysokich mandatów i punktów karnych, straciło prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości. Kolejnych dwóch odpowie przed sądem za niestosowanie się do orzeczonych środków karnych.

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność