POLICJANT REANIMOWAŁ KOBIETĘ DO PRZYJAZDU KARETKI

W ratowaniu ludzkiego życia ważna jest każda sekunda, właściwa ocena sytuacji, a niekiedy dociekliwość. Dzięki niej, policjanci pomogli uratować mieszkankę Niska. Kobieta zasłabła i straciła przytomność, jeden z funkcjonariuszy reanimował kobietę, drugi łączył się z pogotowiem. Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie wraca do zdrowia.

Uważajmy na oszustów

Stalowowolska Policja ponownie ostrzega przed oszustami. Pomimo licznych komunikatów i ostrzeżeń, w miniony piątek kolejna mieszkanka Stalowej Woli padła ofiarą oszustów. 75-latka straciła blisko 4 tys. złotych i biżuterię. Spakowane pieniądze i kosztowności wyrzuciła przez okno mieszkania.

Ruszyła akcja „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”

Stalowowolscy policjanci zachęcają do wzięcia udziału w kampanii „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”. Celem działań jest zwrócenie uwagi na wpływ oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Podczas akcji, w dniach - 24 października oraz 7 i 21 listopada - kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić światła w swoich pojazdach we wskazanych stacjach kontroli pojazdów.

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność