Nowości

Wykonaj z nami zakładkę

Dzisiejsze zajęcia plastyczne z okazji Tygodnia Bibliotek poświęcone będą trosce o książki. By nie zaginać rogów, w celu zaznaczenia ważnej informacji w książce, warto używać zakładki. A jak poradzić sobie z zaznaczaniem wielu informacji i mądrych myśli w jednym egzemplarzu? Można posłużyć się zakładką złożoną z kilku tasiemek, która dodatkowo będzie przypięta do okładki książki i się z niej nie wysunie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Na naszym profilu facebookowym https://www.facebook.com/MBPStalowaWola/ proponujemy także kolejne wyzwanie czytelnicze. Zapraszamy do zabawy!

Do biblioteki w maseczce i rękawiczkach

W czwartek, 7 maja 2020 roku, czyli w pierwszy dzień po wznowieniu działalności przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli,  książnicę  odwiedziło 349 czytelników spragnionych literatury. Biblioteka, ze względu na epidemiczne obostrzenia, była niedostępna dla mieszkańców od 12 marca – czyli niemal 2 miesiące.

Czytelnicy, którzy odwiedzili bibliotekę 7 maja, wypożyczyli w sumie 742 pozycje, w tym 48 audiobooków. Jednym z pierwszych był pan Paweł (na zdjęciu), który dla siebie wybrał 3 lektury szkolne, a dla mamy 3 audiobooki – powieści Stephena Kinga.

Filie otwarte dla Czytelników

W poniedziałek, 11 maja 2020 roku wznawiają działalność Filie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli. Będą czynne w robocze dni tygodnia od godziny 10 do 17.

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność