Nowości

Charytatywny Piknik Rodzinny dla dzieci z Podleśnej

20 sierpnia na obiektach Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli odbędzie się wyjątkowy Charytatywny Piknik Rodzinny. W programie przewidzianych jest wiele atrakcji dla wszystkich pokoleń. Środki zebrane podczas Pikniku przeznaczone zostaną na rzecz „Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Podleśna Przystań” w Stalowej Woli.

W trakcie Charytatywnego Pikniku Rodzinnego nie będzie czasu na nudę. Zebranych swoją twórczością rozruszają takie zespoły jak Siostrzyczki, Kapela Grać, Jafer oraz gwiazda wieczoru spod samiuśkich Tater – zespół Magik Band. Piknik rozpocznie się o godzinie 16.00 i potrwa do godziny 22.00.

Ponadto dla najmłodszych przygotowano szereg atrakcji jak animacje, gry i zabawy, czy dmuchańce. Nie zabraknie także konkursów i zabaw z OSP oraz wozu strażackiego. A jak impreza na boiskach do piłki nożnej, to pojawić się muszą także piłkarze. Uczestników odwiedzą więc trenerzy i zawodnicy klubu „Stal” Stalowa Wola PSA. Dla piknikowiczów znajdą się też napoje, lody, grill i inne smakołyki.

Organizatorem wydarzenia jest firma Hany Service Poland Sp. z o.o  we współpracy i wsparciu Prezydenta Miasta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego oraz Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej.

 

 

/Stalowawola.pl

03-08-2021 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność