Nowości

POLICJANT POZA SŁUŻBĄ ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCĘ

Funkcjonariusz z Posterunku Policji w Pysznicy w czasie wolnym od służby zatrzymał kierującą samochodem, której zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu. Okazało się, że 67-latka jechała mercedesem, mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 19 w miejscowości Pysznica. Policjant w czasie wolnym od służby, tankując swój samochód na stacji paliw, zauważył wyjeżdżającego ze stacji mercedesa, który dwukrotnie uderzył w znak drogowy znajdujący się na wysepce jezdni. Policjant podejrzewając, że kierująca pojazdem może być pod wpływem alkoholu, błyskawicznie zareagował i pojechał za mercedesem, który poruszał się w kierunku centrum Pysznicy. Funkcjonariuszowi udało się zatrzymać pojazd i uniemożliwić kierującej dalszą jazdę. O zdarzeniu powiadomił stalowowolskich policjantów.

Funkcjonariusze drogówki, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że kierowcą mercedesa jest 67-letnia mieszkanka Stalowej Woli. Przeprowadzone badanie wykazało u niej ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności. 

 

/KPP Stalowa Wola

01-12-2020 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność