Nowości

Spotkanie Innowatorów Miejskich

21 stycznia odbędzie się SPOTKANIE INNOWATORÓW MIEJSKICH w ramach inicjatywy PARP Connect & Scale up – poświęcone w całości otwartym innowacjom, podczas którego liderzy innowacji podzielą się doświadczeniem i dobrymi praktykami. Wydarzenie jest realizowana przy udziale środków Funduszy Europejskich. Wśród prelegentów będą także przedstawiciele miasta Stalowej Woli. Kliknij i zapisz się już dzisiaj!

Różnorodność miejskich i regionalnych podejść do stymulowania innowacji – to temat, który będzie przybierał na znaczeniu, nie tylko w roku 2021, ale też w latach kolejnych. Systemy miejskie są integralnym, kluczowym i potrzebnym elementem dojrzałego rynku innowacji. Dlatego też społeczność Connect & Scale up PARP chce kontynuować dyskusje wokoło zagadnień związanych z bogactwem modelów wdrażania innowacji w sferze publicznej oraz przykładów rzeczywistych wdrożeń. Najbliższe wydarzenie będzie właśnie o tym! Konkretnie, rzetelnie i pragmatycznie, czyli mało teorii, a sporo praktyki i rzeczywistych wdrożeń innowacji!

– W trakcie tego spotkania (już w czwartek, 21.01 | 100% online) przyglądać będziemy się współpracy w modelu otwartych innowacji pomiędzy administracją publiczną oraz jednostkami samorządu terytorialnego z innowatorami (startupami). Z jednej strony będziemy chcieli zapytać miasta (odbiorców technologii) o ich modele stymulacji innowacji, z drugiej strony zapytać startupy (dawców innowacji) o ich historie i doświadczenia współpracy z administracją oraz samorządami – mówią przedstawiciele Connect & Scale up PARP.

To spotkanie posłużyć ma zbudowaniu szerokiego, panoramicznego obrazu współpracy biorców i dawców innowacji z uwzględnieniem obszarów wiedzy (narzędzia, praktyki, metodologie) jak i ich praktycznych zastosowań. – Chcemy, aby uczestnicy tego spotkania wyszli z niego z notatnikami pełnymi inspiracji jak efektywniej budować współpracę miasto-innowator – mówią organizatorzy wydarzenia.

Kliknij, aby zarezerwować bezpłatny bilet!

Informacje podstawowe | rejestracja:

Tematyka: Różnorodność miejskich i regionalnych podejść do stymulowania innowacji.

Rejestracja i szczegółowa agendahttps://hopin.com/events/jst_2 | 100% online

Data: 21.01 (czwartek), 9:50

Prelegenci: Innowatorzy z Rybnika, Warszawy, Poznania, Stalowej Woli, Kielc i Krakowa (pełna agenda tutaj) tj. przedstawiciele Jednostek Samorządu Terytorialnego, Instytucji Otoczenia Biznesu i startupów działających na rzecz rozwoju innowacji w systemach miejskich / regionalnych.

Co powinieneś zrobić?

* Zarejestrować się tutaj.

* Poinformować osoby, które mogą skorzystać z uczestnictwa w wydarzeniu!

* Dołączyć do nas 21.01 o godz. 09:50

PARP Connect & Scale up to przestrzeń, gdzie łączymy innowatorów (korporacje, duże firmy, startupy, przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu i administracji publicznej) na wspólnych spotkaniach i warsztatach, których celem jest budowa efektywnego rynku innowacji.

 

/Stalowawola.pl


20-01-2021 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność