Nowości

Teatralia online w MBP

Biblioteczne teatralia z wartościami w tle – taki tytuł nosi cykl wydarzeń, które będą realizowane online przez MBP w Stalowej Woli. Projekt adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych.

- Od września do grudnia stalowowolscy bibliotekarze będą zapraszać na spotkania autorskie z pisarzami dla dzieci i młodzieży: Barbarą Kosmowską, Katarzyną Ryrych, Panem Poetą. Będą także warsztaty „I Ty możesz być pisarzem i Ty możesz być mówcą” z Małgorzatą Żółtaszek – mówi Beata Życzyńska, kierownik Działu Promocji i Nowych Technik Bibliotecznych.
Ponadto bibliotekarze przeprowadzą warsztaty teatralne - kukiełkowe, cieni oraz masek z papieru, opartych na takich wartościach jak: przyjaźń, dobroć i szacunek. Wszystkie wydarzenia będą publikowane na stronie www biblioteki, kanale YouTube oraz profilu Facebook.
Zajęcia dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Patronat honorowy - Lucjusz Nadbereżny, Prezydent Miasta Stalowej Woli.
Na zdjęciu: Zajęcia w bibliotece cieszą się sporym powodzeniem. Tak jak warsztaty komiksu z Szymonem Telukiem, z kwietnia 2019 roku w ramach projektu BibliotekAnimacjAktywość – Jestem za!

11-09-2020 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność