Nowości

Tymczasowo przejął obowiązki

Od dnia dzisiejszego, tj. od 19 lipca 2021 r. do czasu konkursu lub powołania nowego dyrektora, kierownik ds. obiektów sportowych MOSiR Grzegorz Domański został pełniącym obowiązki dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. Zastąpił na tym miejscu Roberta Nowaka, który zrezygnował z funkcji dyrektora MOSiR-u.

Grzegorz Domański pochodzi ze Stalowej Woli, ma 47 lat. Jestem absolwentem Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie o kierunku Zarządzanie i Marketing.

Pracował m.in. w banku na różnych stanowiskach pracy. Przez okres 8 lat pełnił funkcję Dyrektora oddziału Banku Zachodniego WBK SA. W zakresie jego obowiązków była: odpowiedzialność za realizację celów zarówno sprzedażowych jak i celów finansowych a także organizacja zarówno pracy oddziału jak i dbałość oraz nadzór nad bezpieczeństwem pracowników, klientów i mieniem bankowym.

Grzegorz Domański pracował również w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli jako Specjalista ds. Marketingu. Od 2017 roku jest pracownikiem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. Od czterech lat pełni funkcję kierownika ds. obiektów sportowych.

 

/Stalowawola.pl


19-07-2021 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność