Nowości

POLICJA POSZUKUJE ZAGINIONEJ KOBIETY

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionej Teresy Cholewa, 57-letniej mieszkanki Stalowej Woli. Zaginiona wyszła z domu na spacer z psem 31 maja 2021 roku około godz. 6. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała także kontaktu z rodziną.

PUBLIKUJEMY PORTRET PAMIĘCIOWY MĘŻCZYZNY, KTÓRY SKŁADAŁ DZIECKU NIEMORALNE PROPOZYCJE

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie poszukują mężczyzny, który chciał doprowadzić małoletnią dziewczynkę do poddania się innym czynnościom seksualnym. Publikujemy portret pamięciowy tego mężczyzny. Przestępstwo, którego chciał dopuścić się sprawca, podlega karze pozbawienia wolności nawet do lat 10.

Policjanci i prokurator prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania doprowadzenia małoletniej do poddania się innym czynnościom seksualnym. Z ustaleń policjantów wynika, że poszukiwany mężczyzna w dniu 18 maja 2021 roku, około godz. 15 na chodniku (w lesie w rejonie dworca PKP w Nowej Dębie) nawiązał kontakt z dzieckiem, a następnie proponował mu wykonanie innej czynności seksualnej. Dziewczynka o zdarzeniu zaalarmowała rodziców.

Policjanci publikują portret pamięciowy tego mężczyzny.

Rysopis:

  • wiek ok. 30 - 40 lat
  • wzrost ok. 170 cm, tęgiej budowy ciała.


Wszystkie osoby, będące świadkami zdarzenia, które znają tożsamość mężczyzny, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 2, lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 47 825 30 32 lub 47 825 30 31.

 

/KMP Tarnobrzeg

 

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność