Nowości

POSTAWA GODNA NAŚLADOWANIA

Mieszkańcy jednej z posesji w miejscowości Krzywdy w gminie Jeżowe, wykazali się postawą godną naśladowania. W kieszeni bluzy zawieszonej na ich ogrodzeniu znaleźli blisko 14 tys. euro, karty bankomatowe oraz prawo jazdy. Uczciwi znalazcy, zgłosili sprawę na policję. Zguba trafiła do właściciela.

Przed nami kolejny Targ Staroci

W najbliższą niedzielę 15 maja w godzinach od 7.00 do 13.00 zapraszamy na kolejny Targ Staroci.

Cykliczne wydarzenie odbędzie się w Rozwadowie, przy ulicy Granicznej (droga serwisowa) za parkingiem kościoła pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Stalowej Woli – Rozwadowie. Zapraszamy miłośników antyków i handlarzy starociami a także wystawców, kolekcjonerów, pasjonatów oraz osoby, które chcą oddać niepotrzebne przedmioty w dobre ręce.

Przypominamy, że aby wystawić swoje przedmioty na sprzedaż należy skontaktować się z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu pod numerem telefonu (15) 847 93 16 lub wysłać zgłoszenie na adres e-mail: mpleszka@stalowawola.pl. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.stalowawola.pl. Sprzedający zwolnieni są z opłat targowych, a wstęp na targ jest bezpłatny. Zachęcamy również do korzystania z Miejskiej Komunikacji. Autobusem dojedziecie Państwo bezpośrednio na ulicę Graniczną.

Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli już dziś zaprasza zarówno kupujących jak i sprzedających do aktywnego uczestnictwa w comiesięcznych wydarzeniach.

 

/Stalowawola.pl

DZIELNICOWI Z WIZYTĄ W ŻŁOBKU MIEJSKIM

W poniedziałek w Żłobku Miejskim w Nisku, odbyło się spotkanie funkcjonariuszy z niżańskiej komendy z dziećmi. Podczas spotkania mali uczestnicy słuchali o zawodzie policjanta, jak również sami mogli zobaczyć, jak wyglądają policyjne sprzęty. Wizyta policjantów spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych.

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność