Nowości

Kody rabatowe - gdzie ich szukać?

Zakupy w Internecie to nie tylko dużo większa liczba możliwości i produktów, z których możemy dokonać wyboru, ale też zdecydowanie niższe ceny. Dzięki temu kupowanie online pozwala na znaczne obniżenie swoich wydatków, szczególnie jeśli zestawimy to z kosztami, jakie generuje zakup tych samych produktów w sklepach stacjonarnych. Jednak nawet w sieci nie wszystkie oferty są tak samo atrakcyjne - warto więc rozglądać się za promocjami, z których szczególnie interesującą opcją są kody rabatowe, które pozwalają na jeszcze większe oszczędności.

Jak działają kody rabatowe?

Kod rabatowy to z reguły krótki ciąg znaków i cyfr, który może, ale nie musi, składać się na jakieś konkretne słowo - wiele sklepów decyduje się jednak na korzystanie z haseł wskazujących na rodzaj promocji lub kategorię oferty. Taki kod wystarczy wpisać w specjalnie do tego celu przeznaczone pole w trakcie składania zamówienia. W ten sposób finalna kwota do zapłaty ulegnie obniżeniu o wykorzystaną zniżkę. Bardzo ważne jest jednak pamiętanie o tym, że kod należy dodać przed sfinalizowaniem zakupów - po zakończeniu transakcji nie mamy już szansy na jego dodanie. Warto również pamiętać, że kody rabatowe nie obejmują tylko i wyłącznie zniżek na produkty zamawiane online, mogą one dotyczyć również kosztów dostawy, ale też innych usług, na przykład oferować zniżki w restauracjach czy na bilety do kina.

Gdzie szukać kodów rabatowych?

Istnieje kilka sposobów na znalezienie rabatów - pierwszym z nich jest regularne odwiedzanie stron, z których zamierzamy coś zamówić. Informacje o obowiązujących zniżkach zazwyczaj są dobrze widoczne już na głównej stronie, ponieważ mają na celu zachęcenie klientów do zakupów. Dlatego, jeśli interesują nas na przykład kody rabatowe do Aliexpress, najszybciej znajdziemy je właśnie tam. Kolejnym przydatnym sposobem jest zapisanie się do newslettera takiego sklepu, w ten sposób będziemy na bieżąco z jego ofertą, ponieważ wszystkie ważne informacje dostaniemy w mailach marketingowych. Coraz częściej pojawiają się również strony, które opierają swoją działalność właśnie na udostępnianiu kodów rabatowych - gromadzą one aktualnie zniżki z wielu różnych sklepów w jednym miejscu, dzięki czemu my możemy zaoszczędzić czas i wszystko, czego potrzebujemy, znajdziemy po wejściu na jedną stronę.

Kiedy warto korzystać z rabatów?

Za rabatami i promocjami warto rozglądać się za każdym razem, kiedy robimy zakupy. Porównywanie ofert tego samego produktu u różnych sprzedawców to świetny sposób na znalezienie tańszych rozwiązań, jednak zawsze warto szukać również kodów rabatowych i zniżek. Jak zawsze przy zakupach należy jednak zachować umiar - promocje to korzystne rozwiązanie, wtedy kiedy korzystamy z nich robiąc zakupy, nie kiedy robimy zakupy tylko po to, by skorzystać z promocji. W tym miejscu warto również zaznaczyć, że możliwość wykorzystania takich kodów często związana jest z koniecznością spełniania konkretnych warunków, może być to na przykład zakup konkretnego produktu lub przekroczenie minimalnej kwoty określonej w warunkach promocji.

Obecnie różnego rodzaju promocje pojawiają się na tyle często, że znalezienie zniżek i kodów, które nam się przydadzą, nie jest wcale trudnym zadaniem. Wystarczy jeszcze przed złożeniem zamówienia rozejrzeć się za dostępnymi możliwościami.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA I KASY W BUDYNKU GŁÓWNYM MZK PONOWNIE OTWARTE DLA KLIENTÓW

Szanowni Państwo,

Od wtorku 19 maja ponownie otwarte zostanie dla Państwa Biuro Obsługi Klienta przy ulicy Komunalnej 1. Klientów zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

W związku z sytuacją epidemiczną nasze stanowiska dla klientów zostały odpowiednio przygotowane. Zwracamy się również do Państwa z prośbą o stosowanie się do poniższych zasad:

– w środku BOK powinny znajdować się  jednocześnie tylko 2 osoby,

– przed podejściem do stanowiska obsługi obowiązkowa jest dezynfekcja dłoni. Środek odkażający jest ogólnodostępny,

– wejście do biurowca MZK Sp.z o.o. tylko w maskach lub chustach zakrywających usta i nos.

Przypominamy, że ponownie otwarty jest także Punkt Obsługi Klienta przy ulicy Wolności 9 (obok Urzędu Miasta) czynny dla klientów w godzinach od 9.00 do 16.30.

Do odwołania zamknięty pozostaje Punkt Obsługi Klienta w biurowcu Mostostal, przy Alejach Jana Pawła II 25A.

TAK ZAGRAMY! RAMOWY TERMINARZ ROZGRYWEK II LIGI DOKOŃCZENIA SEZONU 2019/2020

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN przygotował ramowy terminarz rozgrywek drugiej ligi do końca sezonu 2019/2020.

23. kolejka rozgrywek drugiej ligi zostanie rozegrana w dniach 2-3 czerwca. Dokładne daty oraz godziny meczów będą ustalone w późniejszym terminie – informuje pzpn.pl.

Ramowy terminarz do końca sezonu 2019/2020:

Kolejka 23: 3 czerwca

Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg

Kolejka 24: 6-7 czerwca

Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola

Kolejka 25: 13-14 czerwca

Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa

Kolejka 26: 17 czerwca

Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów

Kolejka 27: 20-21 czerwca

Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo

Kolejka 28: 27-28 czerwca

Stal Stalowa Wola – Garbarnia Kraków

Kolejka 29: 1 lipca

Stal Stalowa Wola – Lech II Poznań

Kolejka 30: 4-5 lipca

Stal Stalowa Wola – Górnik Polkowice

Kolejka 31: 11-12 lipca

Stal Stalowa Wola – Elana Toruń

Kolejka 32: 16 lipca

Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola

Kolejka 33: 19 lipca

Stal Stalowa Wola – GKS Katowice

Kolejka 34: 25-26 lipca

Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce

Baraże o awans do Fortuna I ligi:

Półfinały: 28 lipca

3. zespół II ligi – 6. zespół II ligi
4. zespół II ligi – 5. zespół II ligi

Finał: 31 lipca

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność