Nowości

Nowe otwarcie – te same emocje!

Już w dzisiaj, Helios ponownie zaprosi widzów do swoich kin. Sieć zadba aby każdy czuł się komfortowo podczas filmowych wizyt, oczywiście z zachowaniem wymogów higieny i bezpieczeństwa. W repertuarze, poza regularnymi seansami, znajdą się także różnorodne projekty specjalne w tym maratony oraz bajkowe atrakcje dla najmłodszych!
 
Tęsknota za oglądaniem filmów na wielkim ekranie, niesamowitą kinową atmosferą i chrupiącym popcornem już wkrótce pozostanie tylko wspomnieniem. Dzięki wprowadzeniu nowych standardów sanitarnych i odpowiednio przeszkolonemu personelowi widzowie znów będą mogli oglądać najlepsze filmy na wielkim ekranie. Helios starannie przygotował swoje obiekty, zgodnie z wszelki mi wymogami odnośnie higieny i bezpieczeństwa ogłoszonymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Utrudnienia w ruchu na ul. Grunwaldzkiej w Rudniku nad Sanem

Starostwo Powiatowe w Nisku informuje, że w związku z prowadzonymi robotami drogowymi przy realizacji zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej 1080R ul. Grunwaldzka w Rudniku nad Sanem”, mogą wystąpić utrudnienia w poruszaniu się pojazdów o okresie od dnia 6 lipca 2020 roku (poniedziałek) do dnia 30 października 2020 r.

Utrudnienia mogą pojawiać się lokalnie, w miejscach prowadzenia prac.

Zgodnie z zatwierdzonym Projektem Tymczasowej Organizacji Ruchu, możliwe jest kierowanie ręczne ruchem drogowym, jak również za pośrednictwem sygnalizacji świetlnej.

Za utrudnienia przepraszamy.

/Powiatnisko

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność