Nowości

Inwestycje na stadionie Klubu Sportowego Czarni Lipa.

Na stadionie Klubu Sportowego Czarni Lipa wykonane zostały prace związane z rozbiórką starych trybun sportowych oraz montażem nowych trybun systemowych o konstrukcji stalowej na 201 miejsc siedzących. Montaż trybun wykonany został przez firmę Pesmenpol Sp. z o.o. z Myślenic. Całkowity koszt realizacji zadania wyniósł 56626,13 zł.

Rozpoczęto również realizację kolejnego zadania za kwotę 1165892,97 zł, polegającego na budowie zaplecza szatniowo-sanitarnego Klubu Sportowego Czarni Lipa. Wykonawcą zadania jest firma budowlana Rem – Bud I Bronisław Drąg Sp. J. ze Stalowej Woli. Klub Czarni Lipa, który co warto podkreślić awansował do klasy okręgowej, będzie mógł w pełni korzystać z budynku zaplecza w przyszłym roku. Wtedy to budynek zostanie oddany do użytku.

 

/Zaklikow.pl

Wodny Plac Zabaw już otwarty!

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym, tj. 24 lipca, o godzinie 10:00 został uruchomiony Wodny Plac Zabaw. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas codziennie od 10:00 do 20:00.

 

W trosce o bezpieczeństwo wasze i naszych pracowników bez których Wodny Plac Zabaw nie mógłby sprawnie funkcjonować, musimy wprowadzić szereg zasad bezpiecznego korzystania z Wodnego Placu Zabaw, które prezentujemy poniżej:

 

1. Obowiązuje ograniczona liczba uczestników korzystających z obiektu. Na terenie Wodnego Placu Zabaw może przebywać jednocześnie nie więcej niż 107 osób.

2. Obowiązuje zachowanie niezbędnego dystansu społecznego – 2-metrowej odległości pomiędzy opiekunami oraz dziećmi bawiącymi się na Wodnym Placu Zabaw.

3. W sytuacji, gdy na Wodnym Placu Zabaw nie można zachować dystansu społecznego wynoszącego 2 m z uwagi na dużą liczbę przebywających osób, zaleca się rezygnację z rekreacji lub jej kontynuację w późniejszym czasie.

4. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do wywieszonych instrukcji jak również zaleceń pracowników obsługi obiektu.

5. Pamiętaj, żeby kichać lub kaszleć w zgięty łokieć lub w chusteczkę jednorazową, którą należy szybko wyrzucić do kosza, a następnie umyć lub zdezynfekować ręce.

6. Nie zaleca się angażowania w opiekę nad dzieckiem (lub dziećmi) korzystających z Wodnego Placu Zabaw osób powyżej 60 roku życia lub z istotnymi problemami zdrowotnymi.

7. Zaleca się, aby opiekunowie wyposażeni byli w środki pozwalające na utrzymanie higieny dziecka, np. chusteczki do umycia rąk oraz czuwali nad przestrzeganiem podstawowych zasad higieny.

 

/MOSiR Stalowa Wola

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność