Nowości

PIOTR ZMORZYŃSKI: WSPÓLNIE BĘDZIEMY DĄŻYĆ DO JEDNEGO CELU

Zapraszamy do zapoznania się z rozmową z Piotrem Zmorzyńskim. Nasz piłkarz został przepytany przez Damiana Wiśniewskiego z portalu echodnia.eu.

Czasy mamy takie, że pierwsze pytanie musi brzmieć, czy z pańskim zdrowiem wszystko dobrze?

Ze zdrówkiem wszystko jest bardzo dobrze, w zespole także nikt nie ma problemów. Oby tak pozostało.

Nie pograł pan jak dotąd dużo w Stali, więc głód gry w piłkę jest u pana duży?

Udało mi się wystąpić tylko w dwóch meczach i to wchodząc na boisko z ławki rezerwowych, więc ten głód gry jest w moim przypadku podwójny. Myślę jednak, że każdy z nas przechodzi przez to w podobny sposób. Każdemu brakuje gry w piłkę, treningów z zespołem i rozgrywek.

Nie należy pan do typa obieżyświata. Wcześniej wiele lat spędził pan w Orlętach Radzyń Podlaski, w Wiśle Puławy uzbierały się dwa kolejne, w Stali także liczy pan na dłuższą przygodę?

Trudno powiedzieć, jak długo będę zawodnikiem Stali, ponieważ kontrakt mam podpisany do czerwca tego roku. Zgadza się jednak, że nie zwiedzam zbyt mocno świata i miejmy nadzieję, że w Stalowej Woli również zostanę na dłużej.

Biblioteka otwarta dopiero po decyzji Sanepidu. W jakich godzinach?

Niezwłocznie po pozytywnej opinii Sanepidu Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli wznowi pracę, a dotyczy to wszystkich placówek MBP. Biblioteka Główna będzie obsługiwać Czytelników od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 18, a filie biblioteczne od poniedziałku do piątku w godz. 10 - 17. W soboty wszystkie placówki biblioteczne będą nieczynne. To nie jedyne zmiany, do jakich muszą przyzwyczaić się miłośnicy literatury.

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność