Nowości

Najtaniej w Stalowej Woli

Stalowa Wola jest najtańszym miastem w województwie podkarpackim, jeśli chodzi o wydatki mieszkańców na usługi komunalne. Tak wynika z rankingu przeprowadzonego przez zespół doradczy Curulis. To już trzecia edycja klasyfikacji, w której prezentowane są koszty komunalne, jakie obciążają statystyczną rodzinę w pięciu obszarach: zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków, odbiór odpadów komunalnych, podatek od nieruchomości, komunikacja publiczna oraz strefy płatnego parkowania.

Wstrzymanie przyjęć (o.Wewnętrzyny, OIOM)

Dyrekcja Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli informuje, iż w dniu 17 września 2020r. zostały wstrzymane do odwołania przyjęcia PLANOWE I OSTRE do Oddziału Chorób Wewnętrznych i Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Decyzja podyktowana jest sytuacją epidemiczną spowodowaną zagrożeniem COVID- 19.

O zmianach i wznowieniu przyjęć będziemy informować na bieżąco.

Jak przygotować firmową wysepkę w centrum handlowym? Eksperci z branży reklamowej mają dla Ciebie kilka wskazówek

Uruchomienie własnego Point Of Sale w miejscu, które regularnie wielu potencjalnych klientów, stanowi ogromną szansę na zwiększenie sprzedaży i poprawę wizerunku. Okoliczności sprzyjają, ale nie wszyscy potrafią zrobić z nich właściwy użytek. Towar, nawet z najwyższej półki, sam siebie nie zareklamuje – trzeba stworzyć odpowiednią oprawę całej wysepki handlowej. Taką, która nie tylko będzie doskonale widoczna nawet z daleka, ale też wzbudzi w odwiedzających konkretne emocje i skojarzenia. Niektórzy marketerzy twierdzą nawet, że konsumenci wybierają nie tyle produkt, co brand.

Test 336x280 - podstrony

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność