Nowości

PRACA PROFILAKTYCZNA NIŻAŃSKICH POLICJANTÓW PODCZAS WAKACYJNYCH FESTYNÓW I SPOTKAŃ

Wakacje w pełni, a od samego ich początku, rozpoczął się sezon imprez plenerowych. Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji - konkursy, ćwiczenia sportowe, ciekawe spotkania, nauka nowych umiejętności i pokazy. To doskonała okazja do wspólnej zabawy, integracji ze społecznością lokalną i ciekawa forma spędzania czasu wolnego. Na wielu tych festynach można spotkać również policjantów, którzy na stoiskach profilaktycznych edukują o bezpieczeństwie i opowiadają o swojej pracy. Policjanci rozmawiają nie tylko z dorosłymi uczestnikami imprez ale i z najmłodszymi.

Stalowowolscy przewodnicy zapraszają na wycieczki

10.08.2022

Stalowa Wola niedawno wzbogaciła się o grupę przewodników miejskich. Są to absolwenci kursu, zorganizowanego przez Miasto Stalową Wolę, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli i Fundację Dionizego Garbacza Stalovianum.

W sierpniu będzie można skorzystać z promocyjnej oferty bezpłatnego oprowadzania po mieście. Wycieczki, dostępne dla wszystkich chętnych, będą odbywać się w kolejne niedziele:

14 sierpnia godz. 16: Kolonia Urzędnicza; zbiórka przed hotelem „Hutnik”, ul. Wyszyńskiego 12.

21 sierpnia godz. 16: Kolonia TOR i okolice, zbiórka przed szkołą podstawową nr 1 przy ul. Dmowskiego.

28 sierpnia godz. 16 Kolonia Robotnicza, zbiórka przy przejeździe kolejowym obok restauracji „Biesiada”, ul. Ofiar Katynia.

Każda wycieczka trwa ok. 1 godziny. Na zakończenie uczestnicy wracają do miejsca rozpoczęcia wycieczki.

Bliższe informacje pod nr tel. +48 534 811 413

/Stalowawola.pl

Podkarpacki półfinał Festiwalu Polska od Kuchni w Stalowej Woli

7 sierpnia w Parku Miejskim w Stalowej Woli odbył się podkarpacki półfinał festiwalu „Polska od Kuchni”. Uczestnicy festiwalu, na którego miejsce wybrano nasze miasto jako jedyne na Podkarpaciu, mieli okazję przyglądać się zmaganiom Kół Gospodyń Wiejskich w kilku kategoriach konkursowych – kulinarnym, artystycznym, Miss Wdzięku w dwóch kategoriach wiekowych oraz konkursie kobiety gospodarnej i wyjątkowej. Ponadto, publiczność sama mogła wybrać zwycięzcę poprzez głosowanie sms’owe.

Konkursy na festiwalu w Stalowej Woli

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność