Nowości

TOMASZ SOLECKI NOWYM PREZESEM STALI STALOWA WOLA PSA

W dniu 21 maja 2020 roku Rada Nadzorcza Stal Stalowa Wola PSA stosowną uchwałą powołała na funkcję Prezesa Zarządu Pana Tomasza Soleckiego, który swoje obowiązki będzie sprawował od dnia 1 lipca 2020 roku.

Tomasz Solecki ma 36 lat. W latach 2003 – 2007 ukończył studia na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale Biologiczno-Rolniczym ze specjalizacją – Przetwórstwa Spożywczego uzyskując tytuł inżyniera. Dwa lata później uzyskał tytuł magistra kończąc studia na Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie (oddział w Przemyślu) ze specjalności – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Ukończył również szereg dodatkowych kursów i szkoleń.

– Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że już niebawem będę mógł się walnie przyczynić do działalności i rozwoju klubu. Mam też nadzieję, że swoją pracą i wkładem uda mi się szybko uzyskać zaufanie i sympatię kibiców i wszystkich współpracowników stając się częścią klubowej społeczności – mówi Tomasz Solecki nowy sternik „Stalówki”.

Nowy Prezes zielono-czarnych w zakresie swojej drugiej ukończonej specjalizacji koncentrował się na budowie zespołów, którymi w późniejszym czasie zarządzał, tworzył działy sprzedaży i marketingu, współpracował z wieloma firmami obecnymi na polskim rynku. Wyznaczał określone cele i z powodzeniem je realizował. Piastował stanowiska menadżerskie oraz dyrektorskie. Usprawniał procesy wewnętrzne w firmach oraz komunikację zewnętrzną.

– Przede wszystkim najbliższy czas, poświęcę na poznanie wszystkich pracowników i ludzi związanych z klubem. Dla mnie jest to bardzo ważny aspekt, który da mi pierwszy obraz na temat klubu i jego funkcjonowania. Zawsze powtarzam, że klub, firma czy przedsiębiorstwo to ludzie. Ich wkład, praca, kompetencje i zaangażowanie są najważniejsze. Ja w pierwszym etapie chcę je poznać. Równolegle też skupię się na dokonaniu analiz umów, kontraktów, wyników finansowych i innych dokumentów klubowych. Aby rozpocząć celowaną i prawidłową działalność muszę bardzo dokładnie zapoznać się z obecną sytuacją w klubie – dodaje nowy Prezes Stali.

Serdecznie witamy Pana Tomasza w Stali Stalowa Wola PSA oraz w naszym ukochanym mieście Stalowej Woli i życzymy owocnej pracy na rzecz zielono-czarnej społeczności!

O godzinie 12:00 rozpocznie się konferencja prasowa nowego Prezesa Stali. Transmisja na żywo odbędzie się za pośrednictwem facebooka na oficjalnym fanpage klubu.

 

/Stal1938.pl

Przywrócenie planowych przyjęć do szpitala

Przywrócenie przyjęć planowych do Szpitala, Poradni Specjalistycznych, Pracowni Diagnostycznych.


Informujemy, że z  dniem 01 czerwca 2020  r.  przywrócone zostaną planowe przyjęcia pacjentów do Szpitala, do Poradni Specjalistycznych oraz do Pracowni Diagnostycznych.

Pacjenci będą przyjmowani zgodnie z wcześniej ustaloną kolejką oczekujących.

Personel szpitala będzie kontaktował się telefonicznie z pacjentem oczekującym w kolejce, informując o aktualnym terminie zaplanowanego pobytu w oddziale, wizyty w poradni lub w pracowni diagnostycznej. Telefonicznie będzie przeprowadzany wstępny wywiad epidemiologiczny i przekazane zostaną informuje o nowych obowiązujących zasadach przyjęć i przebywania na terenie szpitala.

Przebywanie na terenie szpitala/poradni/pracowni objęte jest szczególnym reżimem sanitarnym, określającym:

 • przybycie najwcześniej 15 minut przed wyznaczoną godziną,

 • konieczność posiadania maseczki ochronnej,

 • wypełnienie ankiety,

 • pomiar temperatury

 • obowiązek dezynfekcji rąk po wejściu na teren szpitala/poradni

 • konieczność zachowania co najmniej 1,5-2m dystansu od innych osób.

  Przyjęcie planowe do szpitala

  Pacjent posiadający skierowanie do szpitala kontaktuje się telefonicznie z sekretariatem oddziału (wykaz numerów na stronie internetowej Szpitala w Zakładce Oddziały), celem uzyskania szczegółowych informacji.

  Wizyta w poradni specjalistycznej

  Rejestracja pacjentów na wizytę do poradni specjalistycznych możliwa jest wyłącznie telefonicznie pod nr 15 843 32 65, 15 843 33 40.  Nadal możliwe jest udzielanie porad ambulatoryjnych przy użyciu systemów teleinformatycznych.

  Wizyta w Pracowni Endoskopowej, RTG, USG, TK

   Pacjenci będą umawiani przez personel pracowni na dany dzień i godzinę.

   Rejestracja RTG 15 843 32 28

  Rejestracja TK 15 843 33 34

  Rejestracja USG 15 843 32 33

  Rejestracja do Pracowni Endoskopowej 15 843 32 49

  Wejście do Pracowni przez Szpitalny Oddział Ratunkowy.

  Wizyta w Laboratorium Analitycznym

   Pacjent posiadający skierowanie na badanie laboratoryjne wchodzi do Laboratorium od strony Przychodni Specjalistycznej (od ulicy Staszica).

  Rehabilitacja

   Wszystkie niezbędne informacje można uzyskać w Dziale Rehabilitacji i Fizykoterapii pod nr tel. 15 843 32 67.

   AURA MEDIC – Rezonans Magnetyczny

   Wszystkie niezbędne informacje można uzyskać pod nr tel.15 818 10 50.

   

/Szpital STW

MECZ: GÓRNIK ŁĘCZNA – STAL STALOWA WOLA W TVP

Drugie spotkanie po wznowieniu rozgrywek 6 czerwca o godz. 17:40 Stalówka rozegra na wyjeździe w Łęcznej z Górnikiem. Mecz ten będzie transmitowany w TVP 3 Lublin oraz na stronie tvpsport.pl, a także w aplikacji mobilnej.

W pierwszym spotkaniu obydwu drużyn w tym sezonie górą był Górnik, który 31 sierpnia ubiegłego roku w Boguchwale pokonał prowadzoną w debiucie przez Szymona Szydełko Stal 3-1. Stalówka prowadziła 1-0 po bramce Michała Fidziukiewicza, ale nie zdołała dowieźć prowadzenia do końca. Łęcznianie odpowiedzieli bramkami Dawida Dzięgielewskiego, Krystiana Wójcika i Przemysława Banaszaka.

Stal i Górnik są w kompletnie odmiennej sytuacji będąc po 22. Kolejkach na dwóch przeciwnych biegunach tabeli. Zespół z województwa lubelskiego to poważny kandydat do awansu na zaplecze PKO Ekstraklasy. Obecnie zajmuje drugie miejsce, z pięcioma punktami straty do prowadzącego Widzewa Łódź. Z kolei Stalówka obecnie plasuję się w strefie spadkowej, na 16. Miejscu i do bezpiecznej 14. lokaty traci zaledwie trzy „oczka”.

Transmisja spotkania pomiędzy obiema drużynami zostanie wyemitowana na TVP 3 Lublin, TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej.

/Stal1938.pl

Test 336x280 - podstrony

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność