Nowości

Podróże z miedzią – w Polskę wyrusza mobilna wystawa na 60-lecie KGHM Polska Miedź S.A.

Multimedia, gry, ciekawostki, wyprawa do podziemnej kopalni – z okazji 60-lecia KGHM przygotował wyjątkową mobilną wystawę o przeszłości i przyszłości Polskiej Miedzi. W czerwcu w Polskę wyruszył specjalny tir z multimedialną ekspozycją, który pojawi się miastach i mniejszych miejscowościach w całej Polsce. Do Stalowej Woli zawita już w najbliższą sobotę. 18 września od godziny 9.00 zapraszamy na Plac Piłsudskiego.

ŁUKASZ BERETA ZAPROSZONY DO WSPÓŁPRACY

Stal Stalowa Wola PSA informuje, że Łukasz Bereta został zaproszony do współpracy szkoleniowej dotyczącej pierwszego zespołu.

Łukasz Bereta urodził się 10 stycznia 1991 roku w Rudzie Śląskiej. W swojej karierze trenerskiej pracował w klubach: Pogoń Nowy Bytom, Warta Kamieńskie Młyny, Szczakowianka Jaworzno, Gwarek Ornontowice. Od czerwca 2019 był trenerem Ruchu Chorzów, z którym wywalczył awans do II ligi.

Łukasz Bereta obserwował czwartkowy trening pierwszego zespołu zielono-czarnych. Obecnie trwają rozmowy z trenerem Rolandem Thomasem na temat warunków zakończenia dalszej współpracy.

 

/http://stal1938.pl/

Coraz więcej porodów rodzinnych w stalowowolskim szpitalu

Prawie 40 porodów rodzinnych odbyło się w ostatnim kwartale w SPZZOZ Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli. Cieszą się one sporą popularnością i stanowią aż około 25% wszystkich porodów. Dodatkowo, specjalnie z myślą o ciężarnych pacjentkach oraz młodych matkach wprowadzono pomoc psychologa i dodatkowe posiłki.

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność