Nowości

ULTIMATUM DLA TRENERA STALI

W poniedziałek 21 września 2020 r. w siedzibie Stali Stalowa Wola – Piłkarska Spółka Akcyjna odbyły się rozmowy Prezesa Klubu ze sztabem szkoleniowym pierwszej drużyny Stali. Sztab szkoleniowy otrzymał ultimatum na najbliższe spotkania.

W trakcie rozmów wyznaczono cel na najbliższe dwa mecze Stali Stalowa Wola. Ultimatum głosi, że w najbliższych dwóch spotkaniach ligowych piłkarze Stali Stalowa Wola mają zdobyć komplet punktów (sześć).

W przypadku braku realizacji ultimatum sztab szkoleniowy Stali Stalowa Wola (trener Szymon Szydełko oraz jego asystent Konrad Bober) poda się do dymisji. Jeżeli ultimatum zostanie zrealizowane, odbędą się kolejne rozmowy ze sztabem szkoleniowym nt. dalszej współpracy.

 

http://stal1938.pl/aktualnosci/ultimatum-dla-trenera-stali/

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA ULICY DĄBROWSKIEGO

Uwaga kierowcy i mieszkańcy Rozwadowa: w najbliższy poniedziałek – 31 sierpnia, nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicy Dąbrowskiego. Na odcinku o długości ok. 280 m zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.

Chodzi konkretnie o odcinek pomiędzy skrzyżowaniami ulicy Dąbrowskiego z ulicami Targową oraz Jagiellońską. W tym miejscu ruch będzie mógł odbywać się tylko od skrzyżowania z ulicą Targową w stronę skrzyżowania z ulicą Jagiellońską. Jazda w przeciwnym kierunku nie będzie możliwa. Ten stan rzeczy potrwa przynajmniej do końca 2020 roku.

Ale to nie jedyne utrudnienia, jakie czekają kierowców na ulicy Dąbrowskiego. Wprawdzie na jej pozostałej części wciąż będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy, ale w najbliższych miesiącach tu również mogą występować utrudnienia w postaci wprowadzania na niektórych jej fragmentach ruchu wahadłowego.

Wszystkie wspomniane utrudnienia są związane z realizowaną przez Powiat Stalowowolski inwestycją pod nazwą „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2502R – ul. Dąbrowskiego w Stalowej Woli – etap 1”. To skomplikowane zadanie obejmuje m.in. wykonanie: robót ziemnych, przebudowy i rozbudowy kanalizacji deszczowej, wykonania nawierzchni drogowej, ciągów pieszych, ścieżki rowerowej, oświetlenia ulicznego, a także przebudowy skrzyżowań z drogami publicznymi: z ul. Rozwadowską, z ul. Kościuszki i ul. Targową, z ul. Jagiellońską oraz z ul. Bełżyńskiego. Przebudowywany odcinek ma 492 m długości.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji, to maj 2021 roku. Wartość całego zadania to 2,53 mln zł, z czego dofinansowanie otrzymane z Ministerstwa Infrastruktury w ramach Funduszu Dróg Samorządowych wyniesie 1,9 mln zł.

 

https://stalowowolski.pl/zmiana-organizacji-ruchu-na-ulicy-dabrowskiego-2

Stalowa Wola pamięta

-Musieliśmy długo czekać na naszą ukochaną Polskę, niezależną i wolną. Modlimy się, aby te okrutne czasy nie powróciły- powiedziała Maria Żebrowska – członek zarządu Związku Sybiraków Koło w Stalowej Woli podczas stalowowolskich obchodów 81. Rocznicy agresji ZSRR na Polskę.

Test 336x280 - podstrony

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność