Nowości

CZAS NA KSZO

W sobotę w 25. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzą się z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Liczymy na dobry mecz i zwycięstwo zielono-czarnych.

W ostatniej kolejce „Stalówka” poniosła porażkę 1:2 z Podlasiem Biała-Podlaska. Teraz przed drużyną prowadzoną przez Jaromira Wieprzęcia potyczka z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Oczekujemy dobrej postawy i trzech punktów wywalczonych przez naszych piłkarzy.

KSZO w tabeli III ligi grupy IV zajmuje dziewiąte miejsce. Drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego zgromadziła 35 punktów i ma ich o sześć mniej niż nasza Stal. KSZO na wyjeździe w tym sezonie wygrał cztery spotkania, dwa zremisował, a w pięciu poniósł porażkę.

Nasz pierwsze spotkanie z KSZO w tym sezonie, w 4. kolejce III-ligowych rozgrywek, zakończyło się zwycięstwem Stali 2:1. Dwukrotnie piłkę do bramki rywala skierował wówczas Piotr Mroziński. Nie mamy nic przeciwko, aby i tym razem trzy punkty zgarnęli zielono-czarni.

Mecz Stal Stalowa Wola – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zostanie rozegrany w najbliższą sobotę, 20 marca. Początek spotkania o godzinie 14:00. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

http://stal1938.pl/aktualnosci/czas-na-kszo/

20-03-2021 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność