Nowości

MECZ: GÓRNIK ŁĘCZNA – STAL STALOWA WOLA W TVP

Drugie spotkanie po wznowieniu rozgrywek 6 czerwca o godz. 17:40 Stalówka rozegra na wyjeździe w Łęcznej z Górnikiem. Mecz ten będzie transmitowany w TVP 3 Lublin oraz na stronie tvpsport.pl, a także w aplikacji mobilnej.

W pierwszym spotkaniu obydwu drużyn w tym sezonie górą był Górnik, który 31 sierpnia ubiegłego roku w Boguchwale pokonał prowadzoną w debiucie przez Szymona Szydełko Stal 3-1. Stalówka prowadziła 1-0 po bramce Michała Fidziukiewicza, ale nie zdołała dowieźć prowadzenia do końca. Łęcznianie odpowiedzieli bramkami Dawida Dzięgielewskiego, Krystiana Wójcika i Przemysława Banaszaka.

Stal i Górnik są w kompletnie odmiennej sytuacji będąc po 22. Kolejkach na dwóch przeciwnych biegunach tabeli. Zespół z województwa lubelskiego to poważny kandydat do awansu na zaplecze PKO Ekstraklasy. Obecnie zajmuje drugie miejsce, z pięcioma punktami straty do prowadzącego Widzewa Łódź. Z kolei Stalówka obecnie plasuję się w strefie spadkowej, na 16. Miejscu i do bezpiecznej 14. lokaty traci zaledwie trzy „oczka”.

Transmisja spotkania pomiędzy obiema drużynami zostanie wyemitowana na TVP 3 Lublin, TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej.

/Stal1938.pl


01-06-2020 admin

Dodaj komentarz

Test 336x280 - podstrony

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność