Nowości

NOKAUT NA POCZĄTEK! „STALÓWKA” ZAGRAŁA NA SZÓSTKĘ!

W sobotę w meczu 14. kolejki III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z KS Wiązownica. To spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem zielono-czarnych!

Po ostatniej ligowej porażce z Wisłą Sandomierz bardzo potrzebowaliśmy zwycięstwa. Naszym sobotnim rywalem była drużyna KS Wiązownica. Na kameralnym stadionie, ale co warto zaznaczyć – przy bardzo dobrej płycie boiska – zielono-czarni na początku meczu praktycznie znokautowali rywala!

„Stalówka” po 20. minutach spotkania z KS Wiązownica prowadziła już bowiem 3:0! Dwukrotnie bramkarza gospodarzy pokonał Piotr Mroziński, a jednego gola dołożył Michał Fidziukiewicz. Przy wysokim prowadzeniu zielono-czarni kontrolowali losy spotkania. W następnym minutach sporo było gry w środkowej strefie boiska.

Stal jednak nie zamierzała przestać atakować i po chwili oddechu zdobyła kolejnego gola. W 37. minucie swoją drugą bramkę strzelił Fidziukiewicz. Zielono-czarni do przerwy prowadzili 4:0!

Po przerwie „Stalówka” dokonała dzieła zniszczenia rywala. I to głównie za sprawą Piotra Mrozińskiego, który strzelił kolejne dwa gole. Tym samym nasz piłkarz sobotnie spotkanie zakończył z czterema zdobytymi bramkami! Dwie dołożył Michał Fiudzikiewicz, a Stal rywala pokonała 6:0!

KS Wiązownica – Stal Stalowa Wola 0:6 (0:4)

0:1 – Piotr Mroziński 15′

0:2 – Piotr Mroziński 16′

0:3 – Michał Fidziukiewicz 20′

0:4 – Michał Fidziukiewicz 37′

0:5 – Piotr Mroziński 60′

0:6 – Piotr Mroziński 63′

Składy:

KS Wiązownica (skład wyjściowy): Cynar – Bentkowski, Lorenc, Kasia, Gil, Rop, Mac, Gliniak, Staszczak, Wydra, Szafar.

Stal Stalowa Wola: Siudak – Waszkiewicz, Jarosz, Witasik – Szifer (77′ Ziółkowski), Wiktoruk (76′ Stelmach), Surmiak (76′ Mistrzyk), Khorolskyi, Zmorzyński (59′ Sobotka) – Mroziński (77′ Lebioda), Fidziukiewicz.

Żółta kartka: Lebioda.

Sędzia: Sebastian Godek (Rzeszów).

 

http://stal1938.pl/aktualnosci/nokaut-na-poczatek-stalowka-zagrala-na-szostke/

11-10-2020 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność