Nowości

PODTRZYMAĆ DOBRĄ PASSĘ
W SOBOTĘ 16 PAŹDZIERNIKA ZIELONO-CZARNI WALCZYĆ BĘDĄ O KOLEJNE LIGOWE PUNKTY, A ZARAZEM PODTRZYMANIE DOBREJ PASSY. W 13. KOLEJCE PIŁKARZE STALI STALOWA WOLA PODEJMOWAĆ BĘDĄ CZARNYCH POŁANIEC.

Nasza drużyna ostatnio prezentuje się bardzo dobrze. Zielono-czarni pokonali 5:2 Sokół Sieniawa i 3:0 Tomasovię Tomaszów Lubelski. „Stalówka” w najbliższej kolejce walczyć będzie od podtrzymanie dobrej passy. Rywalem Stali będą Czarni Połaniec.

Nasz najbliższy przeciwnik w tabeli III ligi grupy IV zajmuje jedenaste miejsce. Czarni do tej pory wywalczyli szesnaście punktów, na co złożyły się cztery zwycięstwa i cztery remisy. Zespół z Połańca zanotował także cztery porażki. Na wyjeździe Czarni do tej pory dwukrotnie zwyciężyli, dwa razy podzielili się punktami i raz ponieśli porażkę.

Wszyscy liczymy na to, że „Stalówka” podtrzyma dobrą passę, pokona rywala i zdobędzie kolejne trzy punkty. Mecz Stal Stalowa Wola – Czarni Połaniec odbędzie się w sobotę, 16 października. Początek spotkania o godzinie 15:00.

http://stal1938.pl/aktualnosci/podtrzymac-dobra-passe-2/

16-10-2021 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność